Haberi Paylaş
Elmalı Myo'da Mezuniyet Töreni

Elmalı Myo'da Mezuniyet Töreni

Yerel Haberler

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılını mezuniyet töreni ile sonlandırdı.

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılını mezuniyet töreni ile sonlandırdı.

Elmalı Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet töreni düzenlendi. Öğrenci ailelerinin de yoğun katılımıyla gerçekleşen törende Elmalı Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Garnizon Komutanı Nuh Bektaş, Emniyet Müdürü Hasan Mutlu katıldı. Öğrencileri temsilen konuşan Kontrol ve Otomasyon Programı'ndan Mustafa Orcan, Elmalı MYO'da geçen günlerini güzel hatıralarla anacağını, güzel bilgilerin yanında özellikle meslek yaşamları için pratik uygulamalardan büyük fayda sağladıklarını söyledi.

Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Halil Demir, okul olarak bu yıl geçtiğimizden yıldan daha iyi olduklarını, hedeflerinin ise gelecek yıl çok daha iyi olmak olduğunu söyledi.

Demir, "Gelin hep birlikte Vahhab-i Ümmi'nin, Ümmi Sinan'ın, Sultan Abdal Musa'nın, Niyazi Mısri'nin ve ismini bildiğimiz ve bilmediğimiz, onca değerli şahsiyetlerin ikamet ettiği bu toprakları eğitim-öğretim açısından çok daha iyi yerlere taşıyalım" dedi. Bugün itibariyle toplam bin 405 öğrenci kaydı olduğunu ancak bunun 678'nin pasif öğrenci durumunda olduğunun altını çizen Demir, "gelecek yıldan itibaren pasif öğrenci sayımız azalacak, toplamda Elmalı'ya gelen öğrencilerimiz artacaktır. Bununla ilgili güzel gelişmeler yaşıyoruz. Önümüzdeki aylarda öğrencilerimiz barınma konusunda bizden güzel haberler duyacaklar. Her yıl yaklaşık 350 civarında olan fahri hem şehirlilerimizin sayısı her geçen gün ümit ediyorum artacak."

Mezuniyet Töreninde dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri takdim edildi. Tören öğrencilerin coşkulu şekilde kep atmasıyla son buldu. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Akdeniz Üniversitesi Ümit Öztekin Halil Demir Elmalı Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title