Haber : Dev Adamlar Otistik Çocuklarla Buluştu - Haberler

Haberi Paylaş

Dev Adamlar Otistik Çocuklarla Buluştu

Dev Adamlar Otistik Çocuklarla Buluştu

BEST Balıkesir Basketbol Kulübü, otistik rahatsızlığı bulunan çocuklarla bir araya geldi.

BEST Balıkesir Basketbol Kulübü, otistik rahatsızlığı bulunan çocuklarla bir araya geldi. Çocuklar BEST'in yabancı oyuncuları Pasco ve Lowery'ye büyük ilgi gösterdi.

BEST Basketbol Kulübü oyuncuları, 35 Otizmli çocuğun eğitim gördüğü Balıkesir Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi'nde resim sergisi açılışına katıldı. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Binay, Kulüp Başkanı Gafur Çoymak, Antrenör Cengiz Karadağ ve basketbolcular katıldı. Başkan Çoymak, "Yırcalı Ailesi'nin Balıkesir'e kazandırdığı Balıkesir Basketbol Kulübü olarak BEST Otizmin Farkında sloganı ile bugün takımca buradayız. Biz basketbol oynamakla birlikte bu tip faaliyetlerle birlikte sorumluluklarımızın da farkındayız" dedi.

Okul Müdürü Yasemin Oflaz, BEST oyuncularına açılışa katıldıkları için teşekkür etti. Konuşmaların ardından Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Binay, basketbolcular ve çocuklar ile birlikte açılış kurdelesini kesti. Basketbolcu ağabeyleri ile fotoğraf çektiren çocukların mutlu olduğu gözlendi. Çocukların BEST'in yabancı oyuncuları Pervis Pasco ve Robert Lowery'ye özel ilgi gösterdi. - BALIKESİR

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Cengiz Karadağ İbrahim Binay Balıkesir Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title