Haberler

Aydın'ın Eğitim Yatırımlarına 131 Milyon 450 Bin Lira Ödenek Ayrıldı

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Sadık Atay, Milli Eğitim Bakanlığı’nca Aydın’daki eğitim yatırımlarına 2017’i yılına kadar 131 milyon 450 bin liralık ödeneğin ayrılığının müjdesini verdi.

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Sadık Atay, Milli Eğitim Bakanlığı'nca Aydın'daki eğitim yatırımlarına 2017'i yılına kadar 131 milyon 450 bin liralık ödeneğin ayrılığının müjdesini verdi.

Aydın'ı yaşanılabilir bir kent yapmak ve Ege'nin yıldızı haline dönüştürmek için çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Sadık Atay, Aydınlıları sevindirecek bir müjde daha açıkladı. Atay, 2015'deki Milli Eğitim Müdürlüğü nezdinde devam eden projeler için 50 milyon 700 bin lira, aynı yıl yeni projeler için ise 80 milyon 750 bin liralık ödeneğin ayrıldığını söyledi.

Bu yıl programa alınan eğitim yatırımlarına dikkat çekerek, eğitime yapılan yatırımın Türkiye'nin ve Aydın'ın geleceğine yapılan yatırım olduğunu ifade eden Atay, "Milli Eğitim Bakanlığınca Aydın'a 2014 yılında devam eden yatırımlar için 17 milyon 750 bin, 2015 yılı için 25 milyon 999 bin, 2016 yılı için 53 milyon ve 2017 yılı için ise 34 milyon 700 bin liralık ödenek ayrıldı. Bu ödenekler Aydın'ın tüm ilçelerindeki ihtiyaç duyulan okullarında kullanılacak" dedi.

"AYDIN'IN HER METREKARESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

"AK Parti olarak sadece bir ilçeye yönelik yatırım yapmıyoruz, tüm ilçelerimize aynı eşitlikte yatırımlar gidiyor" diyen Atay, şöyle konuştu: "Biz gelişmiş, sorunları olmayan, yaşanabilir Aydın'ı hedefliyoruz. Biz 1 milyonu aşkın insanımıza aynı anda hizmeti götürüyoruz. Salı günü açıkladığımız Söke'deki yurt ve Koçarlı-İncirliova yolu çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. O gün Söke ve Koçarlılara müjde verdik, bugün ise tüm Aydın'a 131 milyon 450 bin lira yatırım müjdesi veriyoruz. Aydın'ımıza hayırlı olsun inşallah" - AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Mehmet Sadık Atay Ak Parti Aydın Yerel Haberler

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Portekiz'in yıldızından Arda Güler'e olay sözler: Fikrim yok

Ölümlü kazaya karışıp ABD'ye kaçan Timur Cihantimur'un tutukluluğunun devamına karar verildi

Ölümlü kazaya karışıp ABD'ye kaçan Timur Cihantimur'un tutukluluğunun devamına karar verildi

Demokrat Partili Enginyurt'tan nükteli paylaşım: Hakkını helal et Nebati

Demokrat Partili Enginyurt'tan nükteli paylaşım: Hakkını helal et Nebati

Bakmadan Geçme

Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? 21 Haziran 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 21 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 21 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 21 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 21 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Kaya Sabancı kimdir? Kaya Sabancı sağlık durumu ne? Sen Türkülerini Söyle bugün var mı 20 Haziran 2024 Perşembe? Sen Türkülerini Söyle neden yok, ne zaman yayınlanacak? TRT 1 Live kesintisiz yayın linki! Et yiyen bakteri nedir, ölümcül mü? Türkiye'de et yiyen bakteri var mı? İspanya İtalya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İspanya İtalya maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İspanya İtalya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İspanya İtalya maçı ne oldu? İspanya İtalya maçı CANLI izle! (EURO 2024) İspanya İtalya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! İSPANYA İTALYA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! Danimarka İngiltere maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Danimarka İngiltere maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? EURO 2024 F Grubu (TÜRKİYE) puan durumu ne? EURO 2024 F Grubu'nda kim çıktı? EURO 2024 E Grubu puan durumu ne? EURO 2024 E Grubu'nda kim çıktı?
Bakanlık yeni vergi paketini devreye sokuyor! Asgari gelir detayı dikkat çekti

Bakanlık yeni vergi paketini devreye sokuyor! Asgari gelir detayı dikkat çekti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title