Haberler

Alanya Belediyesi Personeline Yönelik Eğitimler Devam Ediyor

Alanya Belediyesi personeline ‘Etkin Yönetici Asistanlığı Eğitimi’ verildi.

Alanya Belediyesi personeline 'Etkin Yönetici Asistanlığı Eğitimi' verildi.

Alanya Belediyesi, personeline yönelik eğitim seminerlerine devam ediyor. Eğitim Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Hidayet Gülgün Karahalil, Belediye personeline yönelik Etkin Yönetici Asistanlığı Eğitimi verdi. Alanya Belediyesi Kültür Merkezi B Salonu'nda gerçekleşen seminere Alanya Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Kula ve Hasan Erdoğan, birim müdürleri, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

Yrd. Doç. Dr. Hidayet Gülgün Karahalil, yaklaşık 3,5 saat süren seminerde etkili iletişim, nezaket ve görgü kuralları, imaj ve duruş şekilleri, zamanı etkin kullanma ve hayır diyebilme gibi konularda katılımcılara seslendi. Stres unsuruna dikkat çeken Karahalil, "Beyninizi çöp kutusu gibi kullanarak her olumsuz iletiyi biriktirmeyin. Stresin en büyük oluşum sebeplerinden birisi de bu çöplerdir. Bunlardan kurtulabilmek için hobiler edinin" dedi.

Kendi deyimi ile katılımcılara reçeteler yazdığını ve bunları uygulamanın kendi ellerinde olduğunu vurgulayan Karahalil, seminer sonunda stres ve ifade testi uyguladı.

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, seminer sonunda Eğitim Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Hidayet Gülgün Karahalil'e ipek kozasından işlenmiş çiçek tablosu hediye ederek seminer için kendisine teşekkür etti. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Alanya Belediyesi Hasan Erdoğan Mehmet Kula Karahalil Yerel Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Bakmadan Geçme

YKS 200, 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 300 puanla nereye girebilirim? YKS hangi bölümler gelir? Han Yunus nerede? Han Yunus nereye bağlı? Han Yunus nasıl yönetiliyor? Rahmi Özkan'ın hastalığı nedir, neden hastaneye kaldırıldı? Avukat Rahmi Özkan'ın sağlık durumu nasıl? Tercih yapıp yerleşmeyince OBP puanı düşer mi? Tercih yapınca OBP puanı tekrar kullanılır mı? Elias Jelert kimdir? Elias Jelert nereli, kaç yaşında? Elias Jelert Kristensen hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? İLAHİYAT BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İlahiyat taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Samsun Tekkeköy'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 16 Temmuz Samsun'da nerede deprem oldu? Luan Peres kimdir? Luan Peres nereli, kaç yaşında? Luan Peres hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? ATT TABAN PUANLARI 2024 | İlk ve Acil Yardım Paramedik Bölümü üniversite kontenjanları ve başarı sıralamaları! EA (eşit ağırlık) Bölümleri neler? Eşit Ağırlık puanıyla hangi bölümler seçilir? Eşit ağırlıkta en iyi bölüm hangisi? YKS CEVAP KAĞIDINI GÖRÜNTÜLEME | YKS cevap anahtarına nasıl bakılır? YURT DIŞI HARÇ PULU FİYATI 2024 | Yurt dışı harç pulu ne kadar, kaç TL? Yurt dışı çıkış harcına zam geldi mi? KYK YURT ÜCRETİ NE KADAR? 2024 KYK yurt ücretleri açıklandı mı? Sema Çeyrekbaşı kimdir, kaç yaşında? Sema Çeyrekbaşı'nın hastalığı nedir, sağlık durumu ne? KYK başvuruları ne zaman başlıyor? 2024 KYK YURT BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?
Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title