Haberler

Ak Partili Vekillerden Fotoğraf Açıklaması

Geçen Hafta Cuma günü çekilen ve Kırşehir’de bazı yayın organlarında farklı yorumlanan fotoğraf üzerine AK Partili yöneticilerden açıklama geldi.

Geçen Hafta Cuma günü çekilen ve Kırşehir'de bazı yayın organlarında farklı yorumlanan fotoğraf üzerine AK Partili yöneticilerden açıklama geldi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Milletvekili adayı Salih Çetinkaya ve Milletvekili adayı Hacı Turan, fotoğrafı kendilerine göre yorumlayan gazetecilerin yaptığı haberlerin asılsız olduğunu belirtti. Yazılı olarak yapılan açıklamada, "10.04.2015 Cuma günü öğlen saatlerinde Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Sayın Kudret Saylam beyfendinin, Milletvekili Adaylarımız Salih Çetinkaya ve Hacı Turan beyler'e hayırlı olsun temennisinde bulunmak maksadıyla, Hacı Turan bey'in bürosuna ziyarete geldiği esnada çekilen bir fotoğrafın "Vekil Adayları Rektör Kudret Saylam'a destek veriyor" söylemi ile basına verilerek, bazı yerel basın kuruluşlarında yayınlatılması durumu gündeme gelmiştir.

Oysaki Milletvekili adaylarımızın Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Sayın Kudret Saylam ile görüşmeleri sırasında, "Rektörlük Seçim Süreci ile ilgili herhangi bir mevzu gündeme gelmemiş ve Saylam'a rektörlük ile ilgili herhangi bir destek sözünün verilmesi" durumu kesinlikle söz konusu olmamıştır.

Yani, bazı yerel basın kuruluşlarında yayınlanan o fotoğrafların ve haberin gerçeklikle hiçbir bağlantısı yoktur. Gerçek olmayan söylemlerle yayınlanan, yayınlattırılan bu fotoğraflar ve haberler, tamamen asılsızdır ve kesinlikle basın yayın ilkelerine ve ahlakına da uymamaktadır. Ak Parti Kırşehir İl Teşkilatı ve Milletvekili adaylarımızın rektörlük seçimleri ile ilgili düşüncelerinde ve tavırlarında net olduğunu bir kez daha belirtir, bazı yerel basın kuruluşlarının basın-yayın ahlakının dışına çıkarak yapmış oldukları bu davranışı da, esefle kınadığımızı tüm kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadesinde bulunuldu. - KIRŞEHİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Kudret Saylam Kırşehir Ak Parti Yerel Haberler

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

En beğenilen siyasetçiler anketinde Mansur Yavaş ilk, Erdoğan 3. sırada

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği'ni yayımladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği"ni yayımladı

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Bakmadan Geçme

Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 22 Mayıs Çarşamba Survivor yeni bölüm! Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 22 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Hakim ve Savcılar ATAMA kararı Resmi Gazete'de yayımlandı! Resmi Gazete bugün (22 Mayıs) kararları neler? Yeni seferberlik kanunu tam metni OKU İNDİR - PDF 2024! Seferberlik mi çıktı, seferberlik nedir? Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri e-devlet üzerinden nasıl sorgulanır? Seferberlik Kararnamesi 22 Mayıs Salı 2024! Yeni seferberlik kararları neler? 22 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 22 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! HSK atama kararnamesi 22 Mayıs Çarşamba yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU!
CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

CHP'li Bozbey belediyeye akraba atamalarını savundu: Arkadaşlarımızın tümü liyakatlı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title