Yeni Nokia Modelleri 5 Aralık'ta Geliyor

Yeni Nokia Modelleri 5 Aralık'ta Geliyor

23.11.2019 12:42 | Son Güncelleme: 23.11.2019 12:42
Yeni Nokia Modelleri 5 Aralık'ta Geliyor

Nokia yeni modelini 5 Aralık tarihinde tanıtacağını kısa bir video eşliğinde duyurdu HMD Global yeni Nokia modellerini 5 Aralık tarihinde tanıtacağını resmi twitter hesabı üzerinden duyurdu. HMD Global, Nokia Mobile resmi twitter hesabı üzerinden yayınladığı video da zirveye tırmanan teması ile performanslı ürünler duyuracağının altını çiziyor ve "find out more" (daha fazlasını bul) mottosunu kullanıyor.

Nokia yeni modelini 5 Aralık tarihinde tanıtacağını kısa bir video eşliğinde duyurdu

HMD Global yeni Nokia modellerini 5 Aralık tarihinde tanıtacağını resmi twitter hesabı üzerinden duyurdu.

HMD Global, Nokia Mobile resmi twitter hesabı üzerinden yayınladığı video da zirveye tırmanan teması ile performanslı ürünler duyuracağının altını çiziyor ve "find out more" (daha fazlasını bul) mottosunu kullanıyor.

5 Aralık tarihine yaklaşık iki hafta kalmışken "Ailemize yeni katılanlar tanıtılacak" olarak yer alan ifadelere göre Nokia model serisinin yeni ürün gamının tanıtılacağı ortaya çıkıyor.

Kısa tanıtım videosunda ve yapılan açıklamada "bizi izlemeye devam edin" cümlesiyle yeni modellerin ilgi çekeceğini de ortaya çıkmış oluyor.

Yeni modellerin geçen yıl tanıtılan 8.1, 5.1 ve 2.2 modellerinin yenisi olarak 8.2, 5.2 ve 2.3 olarak isimlendirilebileceğini düşünebiliriz. Aşağıda yer alan video ile Nokia'nın yeni telefonu hakkındaki kısa tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Kaynak: Yüksek Teknoloji

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yeni Nokia Modelleri 5 Aralık'ta Geliyor - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 22:53:28. #1.15#
title