Haberler

Özel hastanelerden mahalleliye indirimli sağlık hizmeti

Samsun'un İlkadım ilçesinde 8 binden fazla nüfusu olan Cedit Mahallesi sakinleri 2 özel hastanenin sağlık hizmetinden büyük bir indirimle faydalanacak.

Samsun'un İlkadım ilçesinde 8 binden fazla nüfusu olan Cedit Mahallesi sakinleri 2 özel hastanenin sağlık hizmetinden büyük bir indirimle faydalanacak.

Cedit Mahallesi Muhtarı Hasan Kaya, yaptığı girişimler sonucunda mahalle sakinlerine sağlık hizmetlerinde indirim imkanı sundu. Medical Park Samsun Hastanesi ve Liv Hospital Samsun Hastanesi ile görüşen Muhtar Hasan Kaya, hastaneler ile yaptığı görüşmeden olumlu sonuç aldı. Cedit Mahallesi sakinleri, yapılan anlaşmaya göre 2 özel hastanedeki sağlık hizmetlerinden büyük oranda bir indirim imkanı ile faydalanacaklar.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Cedit Mahallesi Muhtarı Hasan Kaya, "Özel hastanelerin muhtarlara ve ailelerine özel bir indirim anlaşması vardı. Bunu mahalleye de yaymak için girişimlerde bulundum. 3-4 tane özel hastane ile görüşme yaptık. 1 ay boyunca bu işin peşinde koştuk. Daha sonra da yapılan görüşmeler çerçevesinde indirim konusunda anlaşmaya vardık. Şu andan itibaren Cedit Mahallesi sakinleri Medical Park Samsun Hastanesi ve Liv Hospital Samsun Hastanesi'ne gittiğinde çok büyük bir indirim ile sağlık hizmeti alıyorken, başka bir mahalle sakini ise bu indirimden faydalanamayacak. Bizim amacımız muhtarlık koltuğunda sadece oturmak değil. Mahalle sakinlerine nasıl katkı sağlarız diye çalışıyoruz. Mahallemizde 8 bin 180 kişi var. 3 bin civarında da hanemiz var. Bu insanların hepsi sağlık hizmetinden indirimli faydalanacak. Bundan sonra da benzinlik istasyonları ve özel marketlerle indirim görüşmeleri yapıyoruz. Mahalle sakinlerimizin akaryakıt ve market ihtiyaçlarını da ucuza alması için çalışacağız" dedi. - SAMSUN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Hasan Kaya İlkadım Samsun Yaşam Haberler

Evine misafir olan babasını öldürüp, kardeşini ağır yaraladı

Evine misafir olan babasını öldürüp, kardeşini ağır yaraladı

Pamukkale Şarapları'nın sahibi Yasin Tokat hayatını kaybetti

Pamukkale Şarapları'nın sahibi Yasin Tokat hayatını kaybetti

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? Karatay, Ereğli, Beyşehir 20-21 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Osmangazi 20-21 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? Kemer, Elmalı, Demre 20-21 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? Sincan, Etimesgut, Beypazarı 20-21 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! 21 Temmuz 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, KARİYER, SAĞLIK burç yorumları! 21 Temmuz burç yorumları nedir? CANLI maç izle! (TÜM MAÇLAR) Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 20 Temmuz günün maçları nereden izlenir? Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title