Haberler

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Ihlamur Vadisi'nin açılışı yapıldı

Abone Ol

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde bulunan Ihlamur Vadisi'nin açılışını gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, açılışta yaptığı konuşmada, vadinin vatandaşlar için rahat nefes alabilecekleri bir alan olduğunu belirtti. Açılışın ardından kent orkestrası konser verdi ve tiyatro oyunu sahnelendi.

Ordu Büyükşehir Belediyesince Altınordu ilçesinde Ihlamur Vadisi'nin açılışı yapıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Şahincili Mahallesi'ndeki vadinin açılışında, söz konusu alanın vatandaşların rahat nefes alabileceği bir yer olduğunu söyledi

Vatandaşların eğlenmeleri için güzel bir alan oluşturduklarını belirten Güler, "Bataklığı aldık, sizin için çok güzel bir alana çevirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz bu parkı kendi imkanımızla yaptık. Kendi iş makinemizle, mühendisimizle ve mimarlarımızla burayı oluşturduk. Bu geniş alanda konser de yapabilirsiniz, düğün de yapabilirsiniz, eğlenebilirsiniz." dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından kent orkestrası konser verdi, tiyatro oyunu sahnelendi.

Kaynak: AA / Yaşam

Mehmet Hilmi Güler Altınordu Ordu Yaşam Haberler

Bakmadan Geçme

Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Juventus - Napoli maçı CANLI izle! Juventus - Napoli maçı canlı yayın izle! Nereden, nasıl izlenir? Survivor 2024 kadrosu! Survivor 2024 All Star yarışmacıları belli oldu mu, kimler var? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title