Haber : Marmaris'te vatandaşların köpek balığı sanarak paspas sopasıyla vurduğu canlı Akdeniz zarganası çıktı - Haberler

Haberi Paylaş

Marmaris'te vatandaşların köpek balığı sanarak paspas sopasıyla vurduğu canlı Akdeniz zarganası çıktı

 - Güncelleme:

Marmaris'te görülen canlıya vatandaşların köpek balığı sanarak paspas sopasıyla müdahale etmesi sosyal medyada gündem oldu. Konuya ilişkin açıklama yapan Marmaris Belediyesi, görülen canlının köpek balığı değil, Akdeniz zarganası olduğunu duyurdu.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde denizde görülen canlı paniğe neden oldu. Vatandaşlar, canlıyı köpek balığı zannederek paspas sopasıyla müdahale etmek istedi.

Sosyal medyada gündem olan görüntülerde, deniz canlısına paspas sopasıyla vurulduğu ve canlının aldığı darbe sonrası bölgeden uzaklaştığı görüldü.

Marmaris Belediyesi, çıkan görüntülerin ardından açıklama yapmak zorunda kaldı. Belediye, paniğe neden olan canlının köpek balığı değil, Akdeniz zarganası olduğu belirtti.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: Halk plajında görülen ve köpekbalığı zannedilen balığın Akdeniz Zarganası olduğu anlaşılmıştır. Uzmanlara göre zararsız bir hayvandır. Bu yüzden denize girerken yanınıza paspas sopası almanıza gerek yoktur.

Marmaris'te vatandaşların köpek balığı sanarak paspas sopasıyla vurduğu canlı Akdeniz zarganası çıktı

Marmaris Yaşam Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Hamit Gündoğdu:

Yerse!!!!

Türkiye Emlak Gayrimenkul:

Ya bu Türk insanı Nasıl bir Millet F16 görünce sığınağa gider, bizim millet çatı da kaldırım Taşı ile F 16 avlamaya çalışır.. Ula bu € $ $ € Bi care bulamadınız ya, o na yanarım ??????????????

Hek Tor:

Ne akıllılarımız var yaaaa, paspas sopasıyla köpekbalığını ürkütebilecek sanki... Vallahi benden önermesi, acilen maliye bakanı yapılsın, o sopayla enflasyonu ürkütüp hem milleti hem de devleti ferahlatabilir. Adamın ELLERİNE BAKIN, ne görüyorsunuz?

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title