Haber : Kaymakamdan doktora başarı belgesi - Haberler

Haberi Paylaş

Kaymakamdan doktora başarı belgesi

 - Güncelleme:
Kaymakamdan doktora başarı belgesi

Kütahya'nın Şapahne ilçesinde 15 aydır görev yapan ve uzmanlık sınavını kazandığı için ilçeden ayrılan Dr.Ömer Faruk Yıldırım'a, Şaphane Kaymakamı Tayyar Emre Mahmutoğlu başarı belgesi verdi.

Kütahya'nın Şapahne ilçesinde 15 aydır görev yapan ve uzmanlık sınavını kazandığı için ilçeden ayrılan Dr. Ömer Faruk Yıldırım'a, Şaphane Kaymakamı Tayyar Emre Mahmutoğlu başarı belgesi verdi.

Kaymakam Mahmutoğlu, yaptığı açıklamada, "15 aydır ilçemizde görev yapan ve korona virüs ile mücadelede özverili çalışmaları ile takdir toplayan, Tıpta Uzmanlık Sınavını (TUS) kazanması nedeni ile ilçemizdeki görevinden ayrılan, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Ömer Faruk Yıldırım Bey'e başarı belgesi takdim etmeyi uygun gördük. Bundan sonraki meslek hayatında başarılarının devamını dilerim" dedi. - KÜTAHYA

İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Ömer Faruk Yıldırım Şaphane Kütahya Yaşam Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title