Karanlık bir odada yıllarca kapalı kaldılar! İşte ineklerin güneşle buluşma anı - Haberler
Haberi Paylaş

Karanlık bir odada yıllarca kapalı kaldılar! İşte ineklerin güneşle buluşma anı

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Yaşam
 - Güncelleme:

Süt endüstrisi ve kasaplık faaliyetlerinde kullanılmak üzere yıllarca kapalı bir odada tutulan 25 inek, yılların ardından ilk kez güneşle buluştu. İneklerin bu anları, sosyal medyada tıklanma rekoru kırdı. İneklerin, geçtiğimiz yıllarda bir dernek aracılığıyla doğayla buluştuğu belirtildi.

Hayvanlar alemine ait videolar, sosyal medyada en çok izlenen görüntüler arasında yer almaya devam ediyor. Son olarak yıllar önce 25 ineğin, güneşle buluşma anları sosyal medyada yeniden gündem oldu. Süt ve kasaplık endüstrisi için yıllarca kapalı bir alanda tutulan 25 inek, bir derneğin girişimi sayesinde özgürlüklerine kavuştu.

SEVİNÇLERİ GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

İneklerin, yıllarca aradan sonra ilk kez dışarı çıktığı anlar, görülmeye değerdi. İnekler, kapıdan çıkar çıkmaz önce yeni ortamlarına alıştı, ardından da hızlı bir şekilde çimlere koştu. Çimleri kokladıktan sonra üzerine basmaya başlayan ineklerin büyük bir mutluluk yaşadığı görüldü.

MAYMUNLAR DA 30 YIL KAPALI KALMIŞTI

Kimi ineklerin bu görüntülerinin gerçek olmadığını iddia ederken kimi ise gerçek olduğunu savundu. Bu ilginç görüntüler akıllara daha önce 30 yıl kapalı kalan ve dışarı çıktıklarında çılgına dönen maymunların özgürlük sevincini getirdi.

Sosyal Medya İnek Yaşam Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

Çınar Saraç:

Bilip bilmeden haber yapıyorlar , karanlık ışıksız oda da mı kaldı sanıyorsunuz hey allahım yaaaa

Recep Koca:

Zalimler .....onlarda hakkını isteyecek görürsün

bekir yapici:

BU OLAY ALMANYADA YASANMIS KARANLIK BIR ODADA DEGIL MODERN BIR AHIRDA BOKSLARDA BIR KAC YIL TUTULMUSLAR BILHASSA ALMANYA VE HOLLANDADA BÜYÜK CIFTLIKLERDE SÜT INEKLERINI PEK DISARI SALMIYORLAR SEBEBI GÜNDE IKI SEFER AHIRDA TEKRAR BOKSLARA SOKARAK SÜT MAKINASINA BAGLAMAK ZOR VE ZAMAN ALIYORMUS AYRICA SÜT RANDIMANI DÜSÜYORMUS

Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title