Haberler

Hakkari Şehidi Özyurt İçin Mevlit Verildi

Terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit düşen Sözleşmeli Er Ersin Özyurt’un baba ocağında mevlit verildi.

Terör örgütü PKK ile girilen çatışmada şehit düşen Sözleşmeli Er Ersin Özyurt'un baba ocağında mevlit verildi.

2 Kasım 2017 Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde sıfır noktasında terör örgütü PKK ile girilen çatışmada yaralanan ve kaldırıldığını hastanede şehit düşen Bingöllü sözleşmeli Er Ersin Özyurt'ın Murat Köyü Alak mezrasındaki baba ocağında mevlit verildi. Programa Vali Ali Mantı'nın yanı sıra, Kaymakam Fatih Okumuş, İlçe Belediye Başkanı Abdulhakim Yıldız, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.

Vali Mantı konuşmasında," Vatan, millet, din, devlet, bayrak ve ezan uğruna şehit olan başta Ersin kardeşimiz olmak üzere, tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Biz böyle bir ve beraber olduğumuz müddetçe, ne dahili ne de harici ihanet şebekeleri bizim birliğimizi ve beraberliğimizi bozamayacaktır. Buradaki birliğimiz, kalabalığımız aynı zamanda gönül birliğimizde bunu gösteriyor. Hepinizden Allah razı olsun. Şehit Ersin kardeşimize ve tüm şehitlerimize Allah rahmet eylesin, gazilerimize güç kuvvet versin, ülkemize milletimize güç kuvvet versin, Annelerine, babalarına sabır versin" dedi. - BİNGÖL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Ali Mantı Şemdinli Hakkari PKK Yaşam Haberler

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Zamlı maaşları açıklayan AK Partili Güler'e muhabirden zor soru: Adaletsizlik yok mu?

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Özel'den Bahçeli'nin elini öpen Özel Harekat Başkanı'na tepki: Sen, devletin polisi olmayı yanlış anlamışsın

Bakmadan Geçme

YKS 200, 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270, 280, 290, 300 puanla nereye girebilirim? YKS hangi bölümler gelir? Han Yunus nerede? Han Yunus nereye bağlı? Han Yunus nasıl yönetiliyor? Rahmi Özkan'ın hastalığı nedir, neden hastaneye kaldırıldı? Avukat Rahmi Özkan'ın sağlık durumu nasıl? Tercih yapıp yerleşmeyince OBP puanı düşer mi? Tercih yapınca OBP puanı tekrar kullanılır mı? Elias Jelert kimdir? Elias Jelert nereli, kaç yaşında? Elias Jelert Kristensen hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? İLAHİYAT BÖLÜMÜ ÜNİVERSİTE TABAN PUANLARI | 2024 ÖSYM ve YÖK ATLAS İlahiyat taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjanları listesi! Samsun Tekkeköy'de deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 16 Temmuz Samsun'da nerede deprem oldu? Luan Peres kimdir? Luan Peres nereli, kaç yaşında? Luan Peres hangi takımda ve pozisyonda oynuyor? ATT TABAN PUANLARI 2024 | İlk ve Acil Yardım Paramedik Bölümü üniversite kontenjanları ve başarı sıralamaları! EA (eşit ağırlık) Bölümleri neler? Eşit Ağırlık puanıyla hangi bölümler seçilir? Eşit ağırlıkta en iyi bölüm hangisi? YKS CEVAP KAĞIDINI GÖRÜNTÜLEME | YKS cevap anahtarına nasıl bakılır? YURT DIŞI HARÇ PULU FİYATI 2024 | Yurt dışı harç pulu ne kadar, kaç TL? Yurt dışı çıkış harcına zam geldi mi? KYK YURT ÜCRETİ NE KADAR? 2024 KYK yurt ücretleri açıklandı mı? Sema Çeyrekbaşı kimdir, kaç yaşında? Sema Çeyrekbaşı'nın hastalığı nedir, sağlık durumu ne? KYK başvuruları ne zaman başlıyor? 2024 KYK YURT BAŞVURUSU NEREDEN YAPILIR?
Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

Maaşını isteyen 22 yaşındaki işçiye işkence! Dişlerini kerpetenle çekip böcek yedirdiler

title