Ali Mantı Haberleri

Ali Mantı haber, Ali Mantı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Mantı - 19.06.2020
Son dakika haberleri: Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, göreve başladı
Kendisinden önce görev yapan ve mülkiye başmüfettişliğine atanan Ali Mantı'ya da hizmetleri ve gayretleri için teşekkür eden Aydoğdu, şunları söyledi: "Selçukluların başkenti Ahlat'tan şehri süleha olan Aksaray'a Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tensipleri ve İçişleri Bakanı Soylu'nun teklifleriyle atanmış bulunmaktayım.
Ali Mantı - 17.06.2020
Vali Ali Mantı'dan Aksaraylılara veda mesajı
Aksaray Valisi Ali Mantı, "Aksaray'da görev yapmanın mutluluğunu, sevincini ve hizmet etmenin gururunu ailemle birlikte her zaman şerefle taşıyacağım." ifadesini kullandı.
Ali Mantı - 10.06.2020
Vali atamaları Resmi Gazete'de
Atama kararları ile Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Denizli Valisi Hasan Karahan, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Kütahya Valisi Ömer Toraman, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Samsun Valisi Osman Kaymak, Sinop Valisi Köksal Şakalar, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Aksaray Valisi Ali Mantı ve Karaman Valisi Fahri Meral mülkiye başmüfettişliğine atanarak merkeze alındı.
Ali Mantı - 10.06.2020
Valiler Kararnamesi yayımladı: 41 ilin valisi değişti
Resmi Gazete'nün bugünkü sayısında yer alan Valiller Kararnamesi ile Muğla Valisi Esengül Civelek Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı'na atanırken toplam 41 ilin valisi değişti. 17 ilin valisi Mülkiye Başmüfettişi oldu, 23 ilin valisi yeni illere atandı. 8 ilçenin kaymakamı da çeşitli illere vali olarak atandı.  Kararnameye göre; Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Denizli Valisi Hasan Karahan, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğlulları, Konya Valisi Cüneyt Orhan Toprak, Kütahya Valisi Ömer Toraman, Manisa Valisi Ahmet Deniz, Mardin Valisi Mustafa Yaman, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Samsun Valisi Osman Kaymak, Sinop Valisi Köksal Şakalar, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Aksaray Valisi Ali Mantı, Karaman Valisi Fahri Meral, Mülkiye Başmüfettişi oldu.
Ali Mantı - 27.05.2020
Şehit ailelerine berat takdim edildi
Aksaray Valisi Ali Mantı, şehit Jandarma Uzman Çavuş Eyüp Fidan ve Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yıldız'ın ailelerine şehitlik beratı takdim etti.
Ali Mantı - 23.05.2020
Aksaray Valisi Mantı'dan Ramazan Bayramı mesajı
Aksaray Valisi Ali Mantı, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Mantı - 18.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
19 Mayıs'ın, vatanın kurtarılması ve milletin şerefli bir millet olarak yaşayabilmesi için atılan tarihi bir adım olduğunu belirten Tutulmaz, şöyle devam etti: "Atatürk önderliğinde 1919 tarihinin 19 Mayıs'ında yakılan istiklal meşalesi, milletimiz için bağımsızlığın müjdesi olmuş; millet egemenliğine dayanan, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasını sağlamıştır. Bağımsızlık ve özgürlük savaşını fiilen başlatan 19 Mayıs, Türk ulusunun uyanışının sembolüdür. Mustafa Kemal'in 19 Mayıs'ı doğum günü olarak kabul etmesi, 19 Mayıs'ın şanlı tarihimizdeki yerini ve önemini en iyi biçimde yansıtmaktadır. Sevgili gençler! Türk gençliği, ülkemizin geleceğinin, yarınlara en iyi biçimde hazırlanabilmesinin en önemli güvencesidir. Gençlerimizi, düşüncelerini çekinmeden dile getirebilen, sorumluluk duygusu yüksek, kurallara uyan, sorunlara duyarlı, yeniliklere açık, eleştirel düşünceye sahip, öğrenmeye istekli, çalışan, üreten, teknolojiyi yakından takip eden, çağdaş bireyler olarak yetiştirmemizin önemini vurgulamak istiyorum. Bunları yaparken sporu hayatınızın bir parçası haline getirebilmelisiniz. Büyük düşünmeyi, idealleri doğrultusunda yılmadan gayret göstermeyi temel hedef olarak belirlemelisiniz. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin gelişerek yükselmesi gençlerimizin çalışkanlığı ve azmiyle mümkün olacaktır. Millet ve devlet olarak, gençlerimize güveniyoruz." Aksaray Aksaray Valisi Ali Mantı da Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'dan Kurtuluş Savaşını başlattığını belirtti.
Ali Mantı - 17.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Aksaray Valisi Ali Mantı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Mantı - 23.04.2020
Aksaray'da Ramazan ayı tedbirleri
Vali Ali Mantı başkanlığında Valilik binasında gerçekleştirilen toplantıda, Kovid-19 salgınının yayılmasını engellemek ve olası bir risk durumunu önlemek amacıyla uygulanacak tedbirler görüşüldü.
Ali Mantı - 18.04.2020
Aksaray'da kolluk kuvvetleri ve sağlık çalışanlarına yüz koruyucu siperlik desteği
Aksaray Valisi Ali Mantı, yaptığı yazılı açıklamada, Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından üretilen 370 adet yüz koruyucu siperlik ile Çorum'dan hayırsever bir iş insanı tarafından sağlık çalışanlarına hediye edilen 2 bin adet yüz koruyucu siperliklerin ilgili kurumlara teslim edildiğini belirtti.
Ali Mantı - 09.04.2020
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü
Aksaray Valisi Ali Mantı, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Mantı - 29.03.2020
Valiler ve belediye başkanlarından "evde kal" çağrısı
- Aksaray Aksaray Valisi Ali Mantı da videosunda, "Mutlu ve müreffeh geleceğimiz, ülkemiz, Aksaray'ımız ve sevdiklerimiz için evde kal Türkiye.
Ali Mantı - 17.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yılı
Aksaray Valisi Ali Mantı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Mantı - 13.03.2020
14 Mart Tıp Bayramı
Aksaray Valisi Ali Mantı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Mantı - 12.03.2020
Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin'ten Aksaray Valisi Ali Mantı'ya ziyaret
Aksaray'a gelen Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Aksaray Valisi Ali Mantı'yı ziyaret etti.
Ali Mantı - 11.03.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
Aksaray Valisi Ali Mantı, İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ali Mantı - 28.02.2020
Vali Vali Mantı Eskil ve Sultanhanı ilçelerini ziyaret etti
Aksaray Valisi Ali Mantı, Eskil ve Sultanhanı ilçelerini ziyaret etti.
Ali Mantı - 20.02.2020
Niğde'ye komşu illerin protokolünden Başkan Özdemir'e ziyaret
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Aksaray Valisi Ali Mantı, Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Aksaray Belediye Başkanı Enver Dinçer ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol, Özdemir'i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.
Ali Mantı - 14.02.2020
Mikrokredi alan kadınlar aile bütçesine üreterek katkıda bulunuyorlar
Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Aksaray Mikrofinans Şubesi'ni ziyaret ederek 2020 yılı mikrokredi desteğini almaya hak kazanan kadınlara çeklerini verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ali Mantı Haberleri | Ali Mantı Kimdir - Haberler - Ali Mantı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Mantı kimdir, hayatı ve biyografisi. 10 yıl önce bugün neler oldu ?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 16:30:07. #1.14#
title