Elinde bir tomar parayla video çekti: Birazdan hepsini vatandaşlara dağıtacağız - Haberler
Haberi Paylaş

Elinde bir tomar parayla video çekti: Birazdan hepsini vatandaşlara dağıtacağız

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Yaşam
 - Güncelleme:

Sosyal medyada yayınlanan videoda elinde 22 bin TL olduğunu söyleyen bir vatandaş, "Geçen sene pandemi döneminde 600 bin lira dağıtmıştık. Bugün de Bismillah diyerek başladık. Bolu'daki bir iş adamımız 22 bin lira para getirdi. Bir liste yaptım. Bu listedekilere paralarını vereceğiz" dedi.

Araç içerisinde elinde bir tomar para ile video çeken vatandaş, o anları da sosyal medyadan paylaştı. Çektiği videoda kim olduğu konusunda bilgi vermeyen vatandaş, pandemi döneminde 600 bin lira para dağıttıklarını belirtti.

Ramazan ayı için de bir yardım kampanyası başlattıklarını belirten vatandaş, "Bolu'daki bir iş adamımız 22 bin lira para getirdi. Bir liste yaptım. Bu listedekilere paralarını vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada yardıma ihtiyacı olan insanların teşhir edilmesini de eleştiren gizemli vatandaş, "O insanların yüzlerini neden açık veriyorsunuz? Yardım yapalım derken insanları rencide etmeyiniz" dedi.

İyilik Kulübü, Ramazan, Yaşam, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

tata tararım :

Adam aşırı haklı konuşuyor verilen paranın reklamı olmaz

O. Kara:

adam niye açıktan video çektiğine utansın vermeyen utansın sadakanın bazısı açıktan bazısı gızlı verılır

Devrim Kara:

KENDİ REKLAMINI YAPIYOR

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title