Haberler

Devasa balina korkunç bir şekilde patladı: O anlar kameraya yansıdı

Son Güncelleme:
Abone Ol

ABD'nin Kaliforniya eyaleti açıklarında bir grup balıkçı, ölü bir kambur balinanın, oluşan gaz nedeniyle patlamasını kaydetti. Videoda, teknenin balina leşinin yanına yanaştığı ve balinanın ağız kısmından su ve kan fışkırdığı görüldü.

ABD'nin Kaliforniya eyaleti açıklarında ilginç anlar kameraya yansıdı. Bölgede avlanan bir grup balıkçı, ölü bir balina leşiyle karşılaştı. Balıkçılar, ölmüş balinanın içinde biriken metan gazı nedeniyle patlamasını saniye saniye kaydetti.

O ANLAR KAMERADA

Pasifik Okyanusu'nda cansız bir kambur balinayı tespit eden bir grup balina gözlemcisi tekneyi balina leşinin yanına yanaştırdı. O anlarda video kaydına başlayan balıkçılar, balinanın ağzından su ve kan fışkırdığı anları kaydetti.

Dev balina ölmeden içinde oluşan gaz nedeniyle korkunç bir şekilde patladı

İÇ ORGANLARI PATLADI

Balinanın karnında sıkışan gazın boşalması sonrası balinanın dalak, ince bağırsak ve mide dahil olmak üzere iç organlar infilak etti.

Kaynak: Haberler.com / Yaşam

Amerika Birleşik Devletleri Yaşam Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası Trabzonspor rakibi kim oldu? Trabzonspor ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş rakibi kim oldu? Beşiktaş ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe rakibi kim oldu? Fenerbahçe ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray rakibi kim oldu? Galatasaray ZTK hangi takımla eşleşti? Ziraat Türkiye Kupası kura çekimi ne zaman? Masterchef Sergen ve Dilara sevgili mi? Masterchef 2023 Sergen Özen ve Dilara Başaran sevgili mi, açıklama geldi mi? 8 Aralık 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 8 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 8 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? Elazığ deprem mi oldu? Az önce deprem mi oldu? SON DAKİKA! Elazığ depremleri! 8 Aralık Cuma AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 8 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 8 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 8 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 8 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Çarkıfeleği kim sunacak, Çarkıfelek ne zaman hangi kanalda? 8 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title