Haberi Paylaş

Bebeğini kaybettiğini sanan annenin aklı çıktı! Videoyu izleyen gülmeden edemiyor

Yaşam Haberleri

Telefonuyla oynadığı sırada bir yandan ayağıyla bebek arabasını sallayan anne, aşırı dalmasının ardından arabaya bakınca bebeğinin olmadığını gördü. Hemen kalkıp dışarı bakan kadın, yanındaki kişinin 'Bebek elinde' uyarısının ardından rahat bir nefes aldı.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte telefonlar da, insanlar için artık vazgeçilmez bir parça haline geldi. Ancak telefona aşırı şekilde dalmak, çoğu zaman iyi olaylar yaşanmasına neden olmuyor.

BEBEĞİNİ KAYBETTİĞİNİ SANDI

Sosyal medyada paylaşılan videoda bir anne, elinde telefonla oynadığı sırada diğer yandan da ayağıyla bebek arabasını salladı. Telefondan kafasını kaldırıp arabaya baktığında ise bebeğin yerinde olmadığını gördü.

YANINDAKİ KİŞİ UYARINCA AKLI BAŞINA GELDİ

Hemen kapıya koşan kadın, bebeğin nerede olduğunu odadaki diğer kişiye sordu. 'Bebek elinde' uyarısı almasının ardından ise hem şaşkınlık yaşadı hem de rahat bir nefes aldı. Bu anlar, odadaki kamera tarafından anbean kaydedildi.

Bebek Yaşam Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Yusuf Yaşar:

Bir keresinde is cikisi elimde telefonla konuşurken iş yerinde telimi unuttuğumu sanarak telefonu almak icin ise geri gitmistim

baklavacı çeto :

birgün bize bir misafir gelmişti. namazdan sonra çorabının teki koybolmuştu.bir türlü bulamadık. sonra farkettik ki adam iki çorabı üstüste tek bir ayağına giymiş.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title