Acı içindeki inleme seslerine koşan adam, karı elleriyle kazınca donmak üzere olan tilkiyi buldu - Haberler
Haberi Paylaş

Acı içindeki inleme seslerine koşan adam, karı elleriyle kazınca donmak üzere olan tilkiyi buldu

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Yaşam
 - Güncelleme:

Türkiye genelinde kar yağışının etkisini artırmasıyla birlikte yabani hayat da zorlaşmaya başladı. Karın altından gelen inleme seslerine doğru giden bir vatandaş ise donmak üzere olan tilkiyi kurtardı.

Türkiye genelinde soğuk hava şartları etkisini artırdı. Başta doğu illerimiz olmak üzere birçok ilimiz de beyaza büründü. Ancak doğu illerimizde yabani hayat, aşırı soğuk nedeniyle neredeyse durma noktasına geldi.

KARDAN GELEN İNLEME SESLERİNE KOŞTU

TikTok'ta paylaşılan bir videoda, karın altındaki inleme seslerine doğru giden adam, karı kaldırdıktan sonra donmak üzere olan bir tilki ile karşılaştı.

TİLKİYİ YANINA ALDI

Videodaki vatandaş, acı çektiği görülen tilkinin donmasına ramak kala tilkiyi hemen eline kalarak aracına doğru koşmaya başladı. Yardımsever vatandaş, tilkiyi iyileştireceğini de sözlerine ekleyerek, videoyu izleyenlerin içini rahatlattı.

Sosyal Medya, Kar Yağışı, Tilki Kurt, Tiktok, Yaşam, Güncel, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Murat ÖREN:

Biri araçla çiğnemiş olmasın .

Güray Dilli :

Arkadaş işi biliyor. Vahşi hayvan tepki verebilir diye ensesinden kavramış. Bravo ve kolay gelsin. İnşallah iyileştirir ve doğaya salar

ERKAN :

Allah razı olsun sen ve senin gibilerden

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title