YASAD, TOSYÖV 8. KOBİ Zirvesi'nde!

YASAD, TOSYÖV 8. KOBİ Zirvesi'nde!

Zirve, bu yıl "Küresel Dönüşümde Girişimci ve KOBİ'lerin Risk ve Fırsatları" temasıyla yapılacak.

YASAD, TOSYÖV 8. KOBİ Zirvesi'nde!

Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD), 21-22 Mart'ta TOSYÖV tarafından ITO Meclis Salonu'nda düzenlenecek olan KOBİ Zirvesi'ne katılıyor. Dernek Başkanı Doğan Ufuk Güneş, Zirve'de yapılacak "KOBİ'lerde Bilişimle Dönüşüm ve İnovasyon" konulu bir panele konuk olacak.

Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD), Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) tarafından 21-22 Mart tarihlerinde İstanbul'da bulunan ITO Meclis Salonu'nda düzenlenecek 8. KOBİ Zirve'sine katılıyor. Zirve, bu yıl "Küresel Dönüşümde Girişimci ve KOBİ'lerin Risk ve Fırsatları" temasıyla yapılacak.

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'den TOSYÖV Başkanı Yalçın Sönmez'e, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv'den KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan'a, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'tan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'ya, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı'dan HP Türkiye Genel Müdürü Serdar Urçar'a, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan YASAD Başkanı Doğan Ufuk Güneş'e pek çok değerli katılımcı Zirve'de yer alacak.

Kaynak: Bültenler