Xiaomi mi Watch, iOS Desteğine Kavuştu
Haberler » Yüksek Teknoloji » Xiaomi mi Watch, iOS Desteğine Kavuştu - Haberler

Xiaomi mi Watch, iOS Desteğine Kavuştu

Xiaomi mi Watch aldığı ilk güncelleme ile birlikte iOS desteği kazandı Son günlerde adete akıllı saat savaşlarının yaşandığını görüyoruz.

Xiaomi mi Watch, iOS Desteğine Kavuştu

mi Watch aldığı ilk güncelleme ile birlikte iOS desteği kazandı

Son günlerde adete akıllı saat savaşlarının yaşandığını görüyoruz. Watch Seri 5, Watch Active 2, Huawei Watch GT 2, Honor Watch Magic 2 derken akıllı bileklik pazarının lideri Xiaomi geçtiğimiz günlerde kendi işletim sistemine olan ve Xiaomi Wear kullanan mi Watch akıllı saat modelini tanıtmış, modelin Apple Watch ile benzerliği kadar rekabetçi fiyatı da gündeme oturmuştu.

Xiaomi akıllı bileklik pazarındaki liderliğini akıllı saat pazarına da kaydırmak isterken, Apple'ın tahtını da sallamak istiyor. Tabii bu pazarda rakiplerinin de oldukça güçlü olduğunu söyleyebiliriz.

Akıllı saat pazarında tasarım ve işletim sistemi ile Samsung Galaxy Watch Active 2 modelini uzun batarya ömrüyle Huawei Watch GT 2 takip ediyor.

Xiaomi mi Watch modeline OTA güncelleme ile sunulan yeni yazılım geliştirilmiş özelliklerin yanında Apple işletim sistemi iOS desteği almasıyla dikkat çekiyor. Xiaomi mi Watch sahipleri güncellemeyi otomatik olarak indirip cihazlarına kurabilecekler.


Manşet

Haberler

Yüksek Teknoloji

Son Dakika Haberleri