Victoria Beckham, İç Çamaşırı Odası İçin 81 Bin Dolar Harcadı

Victoria Beckham, İç Çamaşırı Odası İçin 81 Bin Dolar Harcadı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Özel hayatı kadar lüks yaşamıyla da dikkatleri üzerine çeken Victoria Beckham, yeni satın aldıkları malikanede iç çamaşırları için ayırdıkları odaya 81 bin dolar harcadı.

İngiliz eski futbolcu David Beckham ile modacı eşi Victoria Beckham'ın yeni satın aldıkları malikanede, yalnızca iç çamaşırları için ayırdıkları odaya 81 bin dolar harcadığı ortaya çıktı.

EVLERİNDE 9 YATAK ODASI VAR

Metro Gazetesi'nin haberine göre; İngiltere Cotswolds'ta bulunan çiftlikten bozma malikanede 9 yatak odası ve 3 ayrı salon var.


İÇ ÇAMAŞIRI ODASINA 81 BİN DOLAR HARCADILAR

Bu çiftliği lüks bir konuta dönüştürmeye çalışan David-Victoria Beckham çiftinin, sadece iç çamaşırları için ayırdıkları oda için yaptıkları harcama ise 81 bin dolar.


19 yıldır evli olan çiftin; Brooklyn, Romeo, Cruz ve Harper adlı 4 çocuğu bulunuyor.Victoria Beckham, İç Çamaşırı Odası İçin 81 Bin Dolar Harcadı
Victoria Beckham, İç Çamaşırı Odası İçin 81 Bin Dolar Harcadı
Haber Yorumları (11)
EREN EROĞLU: Doğru olmayan inancın yerini gurur, kibir, haset ve kendini beğenmişlik doldurur.Bunlarda kendilerini herkesten üstün gorme hastalığı vardir.Gerçekleri giremeyenlerin sonu hep hüsran olacaktır
VANLI YEŞİM: GEREKSİZ ÇOOOKK GEREKSİZ BİR HARCAMA. NE DİYELİM ALLAH ISLAH ETSİN HA BİDE AÇ İNSANLARI GÖRSÜNLER DİYE GÖZ VERSİN .
SAMİ SAM: Hey hat ! Milyarder müslümanlar açları,muhtaçları görmüyor da...ruhlarını şeytana satmış bu kâfirler mi gorecek...!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title