Vestel Manisaspor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Vestel Manisaspor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Günde Çift Antrenmanla Sürdürüyor. Teknik Direktör Giray Bulak, Holosko'nun Beşiktaş'a Transferini Değerlendirerek, "Kalitesine Bakılırsa Beşiktaş'ın Holosko'ya Verdiği Para Az Bile" Dedi.

Vestel Manisaspor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Vestel Manisaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da günde çift antrenmanla sürdürüyor. Teknik Direktör Giray Bulak, Holosko'nun Beşiktaş'a transferini değerlendirerek, "Kalitesine bakılırsa Beşiktaş'ın Holosko'ya verdiği para az bile" dedi.

Vestel Manisaspor ikinci yarı hazırlıkları çerçevesinde Antalya'nın Kundu Bölgesi'nde günde çift antrenmanla ikinci yarı hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Giray Bulak, oldukça neşeli geçen antrenmanlarda futbolcuların adeta pestilini çıkartıyor. Slovak futbolcu Holosko'nun Beşiktaş'a transferini değerlendiren Teknik Direktör Giray Bulak, Holosko'nun önemli bir futbolcu olduğunu belirterek, "Ülkemizde iç piyasada böyle yüksek rakamlarla tanışmadı, ancak dış transferler zaten büyük paralarla

yapılıyor. Burada kaliteli oyuncu olması çok önemli. Holosko'nun kalitesine bakılırsa verilen para az bile. Burak ve Koray Avcı çok kaliteli ve pırıl pırıl futbolcular. Daha önce milli takımda oynadılar, ancak kendi takımlarında forma şansı bulamayınca bu yıl milli takıma gidemediler. Çok samimi ve iddialı konuşuyorumki bu iki futbolcu Manisaspor'a geldiğinde 'Keşke daha önce buraya gelseydik' diyecekler. Koray ve Burak Manisaspor'da kendilerini geliştirecekler ve yeniden Milli Takım'ın formasını

giyeceklerdir" dedi.

İkinci yarıda daha başarılı bir Manisaspor'un sahada olacağını ifade eden Giray Bulak, "İlk yarı istediğimiz sonuçları alamadık. Belki 3 puanımız daha olsaydı, güvenli bir yerde olabilirdik. İkinci yarı bizim için daha iyi olacak" dedi.

Vestel Manisaspor, 5 Ocak'a kadar çalışmaların Antalya'da sürdürdükten sonra Fortis Türkiye Kupası'nda karşılaşacakları Gençlerbirliği maçı için Ankara'ya gidecek.

(SE-SÇ-İY-İY-D)

Kaynak: İHA