Vatso Van Asya İpekyolu Fuarı İçin Kendi Organizatör Şirketini Kurdu

Vatso Van Asya İpekyolu Fuarı İçin Kendi Organizatör Şirketini Kurdu

Van-asya İpekyolu Uluslararası Turizm Ticaret ve Sanayi Fuarı'nda, Organizatör Firmalar ile Katılımcılar Arasında Geçtiğimiz Yıllarda Yaşanan Sıkıntıların Bir Daha Tekrarlanmaması İçin Düzenlenen 'Van Asya İpekyolu Fuarcılık ve Organizasyon Anonim Şirketi' Bürosu Törenle Hizmete Açıldı.

Vatso Van Asya İpekyolu Fuarı İçin Kendi Organizatör Şirketini Kurdu

Van-Asya İpekyolu Uluslararası Turizm Ticaret ve Sanayi Fuarı'nda, organizatör firmalar ile katılımcılar arasında geçtiğimiz yıllarda yaşanan sıkıntıların bir daha tekrarlanmaması için düzenlenen 'Van Asya İpekyolu Fuarcılık ve Organizasyon Anonim Şirketi' bürosu törenle hizmete açıldı.

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) kompleks binasında düzenlenen tören, VATSO Başkanı Zahir Kandaşoğlu'nun açılış konuşmasını yapması ile başladı. Geçtiğimiz yıllarda organizatör firmalar ile katılımcılar arasındaki sıkıntıların bir daha yaşanmaması için kendi organizatör şirketlerini kurduklarını ifade eden Kandaşoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden de (TOBB) Yurtiçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesi'nin alındığını belirtti. Fuar için şirketin şimdiden çalışmaları başlattığını kaydeden Kandaşoğlu, "Van Asya İpekyolu ve Organizasyon Anonim Şirketi'miz bölgede sosyal ve ekonomik hayata canlılık katacak çalışma ve etkinliklere imza atacağı umudunu taşıyarak Van'a ve bölgeye hayırlı olmasın diliyorum" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından, önce şirket için alınan aracın, daha sonra da VATSO binasında bulunan şirket bürosunun açılış kurdelası Ak Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu ve Zahir Kandaşoğlu tarafından kesildi. Tören, katılımcılara ikramın yapılması ile sona erdi.

(SER-MET-Y)

27.07.2007 20:06 TSİ

Kaynak: İHA