Vali Kocatepe'den Başkan Subaşıoğlu'na Veda Ziyareti

Vali Kocatepe'den Başkan Subaşıoğlu'na Veda Ziyareti

Valiler kararnamesi ile Merkeze atanan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na veda ziyareti gerçekleştirdi.

Vali Kocatepe'den Başkan Subaşıoğlu'na Veda Ziyareti

Valiler kararnamesi ile Merkeze atanan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu'na veda ziyareti gerçekleştirdi.

Valiler kararnamesiyle merkeze atanan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe veda ziyaretlerine başladı. Vali Kocatepe, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu'nu ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Vali Kocatepe'yi Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Ayhan Mazıoğlu, Yusuf Görgüç ve Fatih Işık karşıladı. Başkan Subaşıoğlu, Vali Kocatepe'yi makamda ağırladı. Vali Kocatepe, Merkezefendi Belediyesi ile ilçeye yapılan hizmetler için Muhammet Subaşıoğlu'na teşekkür ederek, bundan sonrada Merkezefendi ilçesi için yapacağı çalışmalarda da başarılar diledi. Subaşıoğlu da Vali Kocatepe'ye Denizli'ye ve Merkezefendi ilçesine sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkürlerini belirtti.

Ziyaret sonunda Başkan Subaşıoğlu, Vali Kocatepe'ye Merkezefendi hatırası olarak şal vazo takdim etti. - DENİZLİ

Kaynak: İHA