Vali Çiçek'ten DSİ 213'üncü Şube Müdürlüğüne Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Vali Çiçek'ten DSİ 213'üncü Şube Müdürlüğüne Ziyaret

AA - Haberler | Yerel
Vali Çiçek'ten DSİ 213'üncü Şube Müdürlüğüne Ziyaret

DSİ 213'üncü Şube Müdürü Mehmet İskender, Vali Çiçek'e, DSİ ekiplerinin bölgede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında brifing verdi.

Muğla Valisi Amir Çiçek, Devlet Su İşleri (DSİ) 213'üncü Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.

Şube Müdürü Mehmet İskender ve ve kurum personeli tarafından karşılanan Çiçek, hizmet binasındaki birimleri gezip yetkililerden çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

İskender, DSİ ekiplerinin bölgede gerçekleştirdiği çalışma, onarım ve diğer faaliyetler hakkında Vali Çiçek'e brifing verdi.

Çiçek, Muğla'nın tarım arazisi açısından zengin bir yapıya sahip olduğunu belirterek, DSİ tarafından Muğla'da önemli çalışmalar yürütüldüğünü söyledi.

Taşkınların önlemesi, içme suyunun sağlanması ve tarım arazilerinin sulanması konusunda DSİ'nin yoğun çalışma yaptığını vurgulayan Vali Çiçek, şöyle konuştu:

"Koordinasyonu gerektiren konularda kurumların birbirleri ile iletişim halinde olması gerekiyor. Bu şekilde sorunlar ortak akıl yürütülerek en kısa zamanda çözülür. Yaptığınız iş çok önemli. Enerji, tarım hatta insan sağlığı DSİ'nin hizmetlerine bağlı. O nedenle çalışmalarınızı çok önemsiyor ve yakından takip ediyorum. İşiniz yoğun ve fedakarlık istiyor. Şimdiye kadar yaptığınız çalışmalar için teşekkür ediyorum." - Muğla

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title