Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu - Haberler
Haberi Paylaş

Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu

Haberler.com - Haberler | Güncel

ABD'de yaşayan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, koronavirüs ile ilgili heyecanlandıran bir haber verdi. Çilingiroğlu, rekombinant teknolojisi ile geliştirilen antikorların koronavirüs hastalarını ayakta tedavi ettiği söyledi. Çilingiroğlu ayrıca, aynı yöntemin koronavirüse yakalanan ABD Başkanı Trump'a da uygulandığının altını çizdi.

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ın Twitter hesabından "Çok ama çok sevinçliyim" diyerek paylaşımda bulundu.Çilingiroğlu, geliştirilen antikorlar sayesinde koronavirüs salgınının biteceğini iddia etti.

Çilingiroğlu, "Çok ama çok sevinçliyim bu haberi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Aylarca önce söylemiş olduğum bu virüsün kesin tedavisi olacağına inandığım Rekombinant teknolojisi ile geliştirilen Monoclonal antibodyler bu virüse karşı kesin tedavi olacak. Defolacak Kovid belası" ifadelerini kullandı.

"SÖZ KONUSU ANTİKORLAR ABD BAŞKANI'NA KULLANILDI"

Mehmet Çilingiroğlu, söz konusu antikorların ABD Başkanı Donald Trump'ta da kullanıldığını belirterek "Recombinant teknoloji ile bir sentetik farklı monoclonal antibodylerin olduğu bir karışım sayın Trump'ta da kullanıldı" dedi.

Çilingiroğlu Twitter hesabından paylaştığı videoda, "O kadar güzel ve taze bir haberim var ki size kemerleri bağlayın Sayın Trump'ın tedavisinde de kullanılan ve şahsen benim virüsün yüzde yüz tedavisinde kullanılacağına inandığım aylardan beri size söylediğim Rekombinant teknolojisi ile geliştirilen Monoclonal antibody tedavisinin Faz2 Faz3 çalışmaları bugün açıklandı. Yaklaşık 700- 800 kişiye yakın hastada recombinant tedavisinde Trump'a verilen tedaviyi alan kişilerde sentetik antibodylerde ister yüksek ister düşük doz olsun bu hastalar ayakta tedavi ediliyor, kötüleşmesi engelleniyor. Remdesivir'de çoğalmasını engelliyor" dedi.

REKOMBİNANT DNA TEKNOLOJİ NEDİR?

Rekombinant DNA teknolojisi, doğada kendiliğinden oluşması mümkün olmayan, çoğunlukla farklı biyolojik türlerden elde edilen DNA moleküllerinin, genetik mühendislik teknolojisiyle kesilmesine ve elde edilen farklı DNA parçalarının birleştirilmesi işlemlerini kapsayan bir teknolojidir.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Amerika Birleşik Devletleri, Mehmet Çilingiroğlu, Donald Trump, Dna, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (34)
Halit can:Yutup da izledim..insanlar üzerindetaşıyıcı çip lerolacağınısöylediler koronahakkın da5 g ninyaratacağımanzara durum çok vahim... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Den:Denge problemi var. Aşırı uclarda, tuhaf, vefasız. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
ademm:bu korona denen şey bir oyundur bu oyunu çıkaranların amacına çok az kaldı ve yaza doğru parçalamak için düğmeye bastıkları müslüman ülkeleri ilhak etmek için bu senaryoyu çıkartılar, ülkemizde de oynadıkları bu oyunla bütün milleti zora sokarak istedikleri şeyleri ellerine geçirecekler, eğer böyle bir bulaşma olsaydı dünya da insan kalmazdı, amaçları hastalıklı ve yaşlı nüfusu yok etmek için bu sağlıksız maskeyi millete dayatıyorlar kalan müslümanlarıda köle sistemine dahil edecekler Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title