Üstün Dökmen Haberleri

Üstün Dökmen haber, Üstün Dökmen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Üstün Dökmen - 11.03.2021
Yaşadıkça Eğitim Dergisi, 35'inci yıl sayısını Prof. Dr. Cüceloğlu'na ithaf etti
1986'da ilk sayısını çıkaran, eğitim dünyası, aileler ve öğretmenlere yönelik Türkiye'nin en uzun soluklu dergilerinde Yaşadıkça Eğitim, 35'inci yılına adım attı. Geçen ay hayatını kaybeden psikolog Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu başta olmak üzere Erdal Atabek, İlhami Fındıkçı, İrfan Erdoğan, Üstün Dökmen, Acar Baltaş gibi çok değerli isimlerin yazıları ve danışmanlıklarıyla emek verdiği dergi, 2015'te dijital dünyaya taşındı.
Üstün Dökmen - 18.02.2021
Doğan Cüceloğlu son yolculuğuna uğurlandı
 "TÜRKİYE'DE PSİKOLOJİNİN FENERİYDİ" Psikolog ve Yazar Üstün Dökmen de cenazeye katıdı.
Üstün Dökmen - 18.04.2020
MigrosTV 23 Nisan'ı evlere getiriyor
Bundan sonra program 11.30'da Dicle Olcay ile çocuk şarkıları, 13.00'te Necmi Yapıcı ile illüzyon gösterisi, 14.00'te Judith Liberman ile masal saati, 16.00'da Üstün Dökmen ile 23 Nisan sohbeti, 18.
Üstün Dökmen - 19.12.2019
Başkentte otobüs sürücülerine kişisel gelişim eğitimi
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, EGO Genel Müdürlüğü Hizmet İyileştirme ve Kurumsal Gelişim Daire Başkanlığı ev sahipliğinde belediyenin konferans salonunda Prof. Dr. Üstün Dökmen tarafından verilen seminerde, sürücülere vatandaşlarla etkili iletişim kurma, motivasyon teknikleri, stres ve öfke kontrolü ile nezaket kuralları uygulamalı olarak aktarıldı.
Üstün Dökmen - 27.11.2019
Şanlıurfa Platformu "Mesleğinde En İyileri" ödüllendirecek
Ankara Çankaya'daki bir otelde 29 Kasım Cuma günü saat 20.00'de düzenlenecek törende, bu yıl Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, RTÜK eski başkanı Zahid Akman, TRT Haber Haber Koordinatörü Mehmet Yeşilkaya, Milli güreşçi Taha Akgül, Ankara Devlet Türk Halk Müziği Korosu Şefi Necmi Kıran, Akademisyen, psikolog ve yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Gündem Ötesi Programının sunucusu Pelin Çift gibi mesleğinde fark yaratan isimlere plaket verilecek.
Üstün Dökmen - 02.11.2019
Karabük'te Prof. Dr. Üstün Dökmen konferans verdi
Prof. Dr. Üstün Dökmen Karabük'te "İş Dünyasında ve Özel Yaşamda Kaliteli İletişim, Yaşama ve Çalışma Sevinci" başlıklı konferans verdi.
Üstün Dökmen - 07.10.2019
Evde Eğitim Zirvesi, YTÜ'de gerçekleştirildi
Ev Okulu Derneği Başkanı Mehmet Hilmi Eren'in açılış konuşmasıyla başlayan zirvede, Prof. Dr. Üstün Dökmen, sanatçı Ceyda Düvenci, çizgi film karakteri Pepe'nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç, Yeşilay Genel Başkanı Prof.
Üstün Dökmen - 24.07.2019
KoçSistem'den günde 1 saat "ekranları kapatalım" çağrısı
Koç Topluluğu'nun teknoloji şirketi KoçSistem tarafından, İstanbul'da bir otelde Anne Çocuk Eğitimi Vakfı'nın (AÇEV) eğitim ortağı olarak destek verdiği "Aile Saati" sosyal sorumluluk projesinin tanıtımı yapıldı. Toplantıya AÇEV Genel Müdür Vekili Burcu Gündüz Maşalacı ile klinik psikolog ve yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen konuşmacı olarak katıldı.
Üstün Dökmen - 22.12.2018
Lc Waikiki Aile Buluşmaları'nın 8'nci Durağı Trabzon Oldu
12 ŞEHİR, 12 KONFERANS LC Waikiki, 'Aile Buluşmaları' ile 12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde ebeveynlerle buluşacak. 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekecek 'LC Waikiki Aile Buluşmaları' İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir illerini kapsıyor. Buluşmalarda aileler, Ender Saraç, Tan Sağtürk, Üstün Dökmen, Başak Demiriz, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya geliyor.
Üstün Dökmen - 24.11.2018
Lc Waikiki Aile Buluşmaları'nın 7'nci Durağı Eskişehir Oldu
12 ŞEHİR, 12 KONFERANS LC Waikiki, 'Aile Buluşmaları' ile 12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde ebeveynlerle buluşacak. 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekecek 'LC Waikiki Aile Buluşmaları' İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir illerini kapsıyor. Buluşmalarda aileler, Ender Saraç, Tan Sağtürk, Üstün Dökmen, Başak Demiriz, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya geliyor.
Üstün Dökmen - 20.11.2018
Çocuklarınızı Meslek Seçmeye Zorlamayın"
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlisi Psikolog Prof. Dr. Üstün Dökmen, "Çocuklarınızı meslek seçmeye zorlamayın.
Üstün Dökmen - 21.10.2018
Hürriyet ve Lc Waikiki'nin, 'Aile Buluşmaları'nın 6'ncı Durağı Mardin Oldu
12 ŞEHİR'DE 12 KONFERANS Bebek ve çocuk ürünlerinde uyguladığı kalite standartlarındaki hassasiyeti, çocukların sağlıklı ve mutlu yetişmesi için de gösteren LC Waikiki, 'Aile Buluşmaları' ile 12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde ebeveynlerle buluşturuyor. 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekilen, 'LC Waikiki Aile Buluşmaları' İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir illerini kapsayacak. Buluşmalara aileler, Ender Saraç, Tan Sağtürk, Üstün Dökmen, Başak Demiriz, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya geliyor.
Üstün Dökmen - 21.10.2018
Dha Yurt Bülteni-10
12 ŞEHİR'DE 12 KONFERANS Bebek ve çocuk ürünlerinde uyguladığı kalite standartlarındaki hassasiyeti, çocukların sağlıklı ve mutlu yetişmesi için de gösteren LC Waikiki, 'Aile Buluşmaları' ile 12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde ebeveynlerle buluşturuyor.  0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekilen, 'LC Waikiki Aile Buluşmaları' İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir illerini kapsayacak. Buluşmalara aileler, Ender Saraç, Tan Sağtürk, Üstün Dökmen, Başak Demiriz, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya geliyor.
Üstün Dökmen - 25.09.2018
Lc Waikiki Aile Buluşmaları'nın Beşinci Durağı Kars
12 ŞEHİR 12 KONFERANS Bebek ve çocuk ürünlerinde uyguladığı kalite standartlarındaki hassasiyeti, çocukların sağlıklı ve mutlu yetişmesi için de gösteren LC Waikiki, "Aile Buluşmaları" ile 12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde ebeveynlerle buluşacak. 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekecek "LC Waikiki Aile Buluşmaları" İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir illerini kapsayacak. Buluşmalara aileler, Ender Saraç, Tan Sağtürk, Üstün Dökmen, Başak Demiriz, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya gelecek.
Üstün Dökmen - 19.08.2018
Üniversite Öğrencileri İletişim Kitabı Yazdı
Çalışmalar kapsamında Cem Yılmaz, Sunay Akın, Hülya Avşar, Cem Arslan, Hülya Koçyiğit, Güneri Civaoğlu, Zafer Algöz, Yılmaz Vural, Haldun Dolmen, Üstün Dökmen ve Ceyhun Yılmaz gibi kişilerle görüşerek iletişim tanımlaması yapılmasını istedi.
Üstün Dökmen - 30.07.2018
Gaziantep 'Lc Waikiki Aile Buluşmaları' Gaziantep'te Gerçekleştirildi Hd
Sanko AVM'de düzenlenen etkinliğe, moderatörlük yapan Hürriyet Gazetesi çocuk yazarı Ömür Kurt, '200 Adımda Çocuk Geliştirme Rehberi' kitabı uzmanlarından Psikiyatrist Özgür Öner, LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü Sevda Malkoç ve aileler katıldı. 12 ayda 12 uzman ile 12 şehirde düzenlenecek etkinliklerde ebeveynlerle buluşacak olan uzmanlar, 0-6 yaş aralığındaki çocukların gelişimi için önemli olan noktalara dikkat çekti. İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Denizli, Mardin, Gaziantep, Eskişehir, Trabzon, Kars, Adana, Nevşehir illerini kapsayan, 'LC Waikiki Aile Buluşmaları'nda, Ender Saraç, Tan Sağtürk, Üstün Dökmen, Başak Demiriz, Zeynep Köse Çapay, Ramazan Şimşek, Şirin Seçkin, Özgür Öner, Serap Duygulu, Dolunay Kadıoğlu, Yıldız Dilek Ertürk, Eyüp Sabri Ercan gibi alanında uzman isimlerle bir araya gelecek.
Üstün Dökmen - 08.06.2018
Hanönü'de '"Komşu Köyün Delisi" Sahnelendi
Prof. Dr. Üstün Dökmen'in komedi oyunu "Komşu Köyün Delisi", Hanönü'de sahnelendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Üstün Dökmen Haberleri | Üstün Dökmen Kimdir - Haberler - Üstün Dökmen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Üstün Dökmen kimdir, hayatı ve biyografisi. Üstün Dökmen Hayatınızın direksiyonunu başkasına vermeyin.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 21:05:49. #1.16#

title