Usta oyuncu Nursel Köse Almanya'da saldırıya uğradı

Usta oyuncu Nursel Köse Almanya'da saldırıya uğradı

Başarılı oyuncu Nursel Köse, son verdiği röportajda "Sokakta etrafımı çevirip, tükürüp, tartakladılar" diyerek Almanya'da uğradığı saldırıyı anlattı.

Usta oyuncu Nursel Köse Almanya'da saldırıya uğradı

Star TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Avlu'da başrol oynayan oyuncu Nursel Köse, son verdiği röportajda Almanya'da sokakta yürürken 2-3 kere saldırıya uğrayıp yüzüne tükürüldüğünü söyledi.

"YÜZÜME TÜKÜRÜP, TARTAKLADILAR"

Milliyet'e konuşan oyuncu, Almanya'da yaşadığı çirkin saldırıyı şu sözlerle anlattı: "Sokakta 2-3 kere dazlaklar, kara kaş ve gözüm olduğu için etrafımı çevirip, tükürüp, tartakladı. Her seferinde ramak kala Allah yüzüme baktı da, kurtuldum. Almanya'dan soğuma nedenlerimden biridir bu."

"DAZLAK VE FAŞİSTE TAHAMMÜL EDEMEM"

Yaşadığı saldırıdan çok etkilenen oyuncu, sözlerine"Çok travma ve korkular yaşadım. Rüyalarıma girdi. Dazlak ve faşiste tahammül edemem" diyerek devam etti.

Usta oyuncu Nursel Köse Almanya'da saldırıya uğradı
YORUMLAR (13)

 • MURO 1:
  ULKEMIZE SIGMAMISMI BIZIM PARALARI ALIYORLAR AVRUPADA YIYORLAR CENNET VATANDA NEYI ARAYIPTA BULAMADILAR ????? SEN QNLADIN KOHTEHOR
 • CENNET VATAN:
  dünyanın her yerinde türk fink atarken en çok türkün bulunduğu almanyaya gitmiş çok mu? bayburta gitse almanyadan daha az türk bulurdu herhal. valla dünya cehenneme döndü işte bi tek bizim bura cennet kaldı çok şükür! senin cebinde paran olsa almanyaya burun kıvırırdın orası ne ki. sen anladın derken kime yazdın ben onu anlamadım. bu kadar muğlak ifadeler . . . kohtehor ne? köftehor mu diyecedin allasen. . . (allah senin iyiliğini versin muro) hadi kal sağlıcakla yurdum insanı
 • NİRVANA:
  Dünyanın tarih boyunca iki tane belası olmuş . faşizme varan milliyetçilik ve yine faşizme varan din . Bütün cinayetler din ve milliyet için işlenmiş .
 • YALANDÜNYA:
  Her ülkede böyle üzücü olaylar oluyor. Biz almanyada yasayan Türkler olarak cok üzüldük ama bunun faturasini almanlardan kesmek Dogru olmaz. Binlerce Türk almanyanin ekmegini yiyor. Kazandiklariyla yatirim yapiyor. Nursel kösenin alman sevgilisine ne oldu. Düne Kadar almanyaya gidip geliyordu. Türkiyede dizilerden cebini dolduruncami almanya kötü oldu. Almanyada calisiyoruz ekmegimizi kazaniyoruz ailemizi kalkindiriyoruz. insan yemek yedigi Kaba anlayin iste.
 • ÇELİŞKİLİ DÜNYA:
  yemek yediği kap almanya değil ki, türkiye. yediği kabı pislemiş burada çelişkili oldu. kaldı ki almanyayı kötülememiş aşırı ırkçılıktan dem vurmuş. kara kaşım gözüm derken de sanırım bizdeki çinliyi dövücem diye koreliyi dövme haberi gibi birşey olmuş. bu kadar çelişkinin arasından tek öğrendiğim nursel hanımın alman sevgilisi olduğu. cehaletimden orda eksik kalmışım teşekkürler(!)
 • TÜRKİYEYE KURBAN OLSUNLAR:
  BU ALMAN HAYRANLIĞI NEDİR? SANATÇIMIZ TARTAKLANMIŞ TERBİYESİZLİK YAPILMIŞ NEYİN KAFASINDASINIZ? YOK ALMANYADA OLMAZMIŞMIŞ HADDİNİZİ BİLİN
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.