Ünlüler İşitme Engelliler İçin Klipte Oynadılar

Ünlüler İşitme Engelliler İçin Klipte Oynadılar

12.12.2013 12:02 | Son Güncelleme: 12.12.2013 12:02
Ünlüler İşitme Engelliler İçin Klipte Oynadılar

Nedim Kuru, Arpej Yapım etiketiyle yayınladığı ''Anı Yaşa'' isimli ilk albümümün 3. video klibini ''Yeni Bir Kitap Aldım'' isimli şarkısına çekti.

İşitme engelli amcasıyla yaşadığı bir olaydan dolayı etkilenerek Türkiye İşitme Engelliler Milli Federasyonu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ercüment Tanrıverdi'nin de desteği ile klibini işaret diline dikkat çekmek için çekti.

"YENİ BİR KİTAP ALDIM"

Nedim Kuru'nun yönetmenliğini Cihan Börtük'le birlikte üstlendiği klipte müzik, televizyon ve spor dünyasının tanınmış isimleri şarkıdaki her bir cümleyi işaret diliyle söylediler. "Yeni Bir Kitap Aldım"da yer alan 24 isim şöyle sıralanıyor: **Metin Uca, Mesut Yar , Ece Uslu , Mert Fırat, Ceyhun Yılmaz, Fatih Portakal, Ali İhsan Varol, Nasuh Mahruki, Nedim Kuru, Gülbin Tosun, Umut Kuzey, İlker Ayrık, Harun Kolçak, Özge Uzun, Vatan Şaşmaz, Gülçin Ergül, İrem Candar, Deniz Tuzcuoğlu, Mustafa Aydın, Ayşegül İnci, Levent Özer, Oğuzhan Uğur, Güven Erkin Erkal, Cüneyt Çakır.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title