Ünlü Şarkıcı Gwen Stefani'nin Kıyafeti Çok Konuşuldu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ünlü Şarkıcı Gwen Stefani'nin Kıyafeti Çok Konuşuldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Gwen Stefani, ilginç kıyafet seçimiyle ilgi odağı oldu. Ünlü şarkıcı yarı transparan bluzunun altına renkli, asimetrik bir etek tercih etti.

Stefani, önceki akşam bir gece kulübüne girerken objektiflere takıldı. Yarı transparan bir kıyafet tercih eden Stefani'nin son derece formda olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Stefani gece için ilginç tasarımlı bir kıyafet seçerek, yarı transparan bluzunun altına renkli, asimetrik bir etek giydi.


Rengarenk eteğin bir kısmı transparan bir kısmı da siyah fırfırlarla süslüydü.

KIYAFETİYLE GECEYE DAMGA VURDU

File çorap ve siyah stiletto ile kıyafetini tamamlayan Stefani birçok tarzı bir araya getiren bu kıyafetiyle çok konuşuldu.


Üç çocuk annesi 46 yaşındaki Stefani partide çekilen pozlarını da sosyal medya sayfasında paylaştı. Stefani'nin hayranları "Sanki 20'li yaşlarında gibi görünüyorsun" diyerek şarkıcıya övgüler yağdırdı.

Ünlü Şarkıcı Gwen Stefani'nin Kıyafeti Çok Konuşuldu
Haberler.com - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
Yorumlar (12)
fabriel:Örnek alınması gereken bir sanatçı. Yaşam tarzı, sanatı ve güzelliği her daim ön planda. Gençlerimiz kendilerini geliştirip, Adriana Chechik, Dahlia Sky, Keisha Grey, Veronica Avluv, Juelz Ventura gibi geleceğin starı olabilir. Sosyal medyayı iyi kullanıp şöhret basamaklarını hızla tırmanmak gerekir. Beğenerek takip ettiğimiz güzel yıldızlardan biridir.
Başarılı bir yıldız yolu açık olsun:Örnek alınması gereken bir sanatçı. Yaşam tarzı, sanatı ve güzelliği her daim ön planda. Gençlerimiz kendilerini geliştirip, Adriana Chechik, Dahlia Sky, Keisha Grey, Veronica Avluv, Juelz Ventura gibi geleceğin starı olabilir. Sosyal medyayı iyi kullanıp şöhret basamaklarını hızla tırmanmak gerekir. Beğenerek takip ettiğimiz güzel yıldızlardan biridir.
ilyas:ne içtin olum sen madem bu kadar zekisin sen git meşhur ol :))
500
title