Uedaş'tan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine Destek
Haberler » Yerel » Uedaş'tan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine Destek - Haberler

Uedaş'tan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine Destek

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), sosyal sorumluluk kapsamında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne cihaz yardımında bulundu.

Uedaş'tan Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine Destek

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), sosyal sorumluluk kapsamında Tıp Fakültesi'ne cihaz yardımında bulundu.


Güney 'nın elektrik dağıtım şirketi UEDAŞ tarafından kadın hastalıkları ve tüp hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet Ultrasonografi cihazı, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Doç. Dr. Yakup Canıtez'e teslim edildi. Teslim törenine UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yakup Canıtez ve UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce katıldı.


Başta eğitim yatırımları olmak üzere kültür, sanat, ve sağlık alanındaki sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine yapılan cihaz bağışları ile halka çok daha kaliteli sağlık hizmeti verilecek olunmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Efe, "UEDAŞ olarak bölgemizde müşterilerimize kaliteli enerji arzı sunmak için hizmetlerimizi aralıksız sürdürürken sosyal sorumluluk projeleriyle de bölgemize faydalı olmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki yıllarda da bölgemize desteklerimiz devam edecek" dedi.


Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinin ihtiyacı olan bu cihazı Bursalıların sağlık hizmetinde kullanılacak olmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Canıtez ise, cihazı bağışlayan UEDAŞ yöneticilerine tüm Bursalılar adına teşekkür etti. Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Tüp Bebek Birimi hizmetlerinde kullanılan cihaz, ameliyathaneye monte edildi. - BURSA

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler

Yerel

Son Dakika Haberleri