Haberler

Twitch yayıncısı milyon dolarlık NFT anlaşmasını geri çevirdi

Güncelleme:

xQc kullanıcı adlı popüler Twitch yayıncısı Felix Lengyel, canlı yayını sırasında kendisine "astronomik" bir fiyat ile NFT sponsorluk anlaşması teklif edildiğini söyledi. Teklife olumsuz yanıt veren yayıncı, "onlara hayır demek daha eğlenceliydi" dedi.

Twitch yayıncısı xQc, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir canlı yayında kendisine sunulan astronomik fiyatlı NFT sponsorluk anlaşması hakkında konuştu. Yayıncı, NFT şirketinin milyon dolarlık teklifini inanılmaz derecede kazançlı bulduğunu söylese de teklifi reddettiğini açıkladı.

MİLYON DOLARLIK TEKLİFİ GERİ ÇEVİRDİ

Twitch'in en çok izlenen yayıncılarından olan xQc, bir canlı yayınında NFT şirketinden 1,2 milyon dolar değerinde sponsorluk teklifi aldığını açıkladı. Yayıncı, gelen teklif hakkında fazla detay vermese de neden geri çevirdiğini izleyicileriyle paylaştı.

"ONLARA HAYIR DEMEK DAHA EĞLENCELİYDİ"

Ekim 2021 tarihinde Twitch yayıncılarının kazançları sızdırıldıktan sonra xQc'nin Twitch'te en çok kazanan bireysel yayıncı olduğu ortaya çıktı. Kendisine sunulan 1,2 milyon değerindeki NFT sponsorluk teklifini geri çeviren xQc, "Bugün delice, kesinlikle çılgın bir NFT sponsoru teklifi aldım. Miktarlar astronomikti. Onlara 'hayır' demek daha eğlenceliydi." ifadelerine yer verdi.

Twitch yayıncısı milyon dolarlık NFT sponsorunu geri çevirdi

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title