TV8 Dizi Gecesi Hükümsüz konusu nedir? Exxen Hükümsüz oyuncuları kimlerdir? Hükümsüz ne zaman başlayacak? - Haberler
Haberi Paylaş

TV8 Dizi Gecesi Hükümsüz konusu nedir? Exxen Hükümsüz oyuncuları kimlerdir? Hükümsüz ne zaman başlayacak?

Haberler.com - Haberler | Gündem
TV8 Dizi Gecesi Hükümsüz konusu nedir? Exxen Hükümsüz oyuncuları kimlerdir? Hükümsüz ne zaman başlayacak?

1 Ocak 2021 yılında erişime açılacak olan Acun Ilıcalı Exxen platformu şimdiden büyük yankı uyandırıyor! Yayın tarihi yaklaştıkça yeni Exxen dizileri duyurulmaya devam ediyor. Hükümsüz de Exxen dizileri arasında tanıtılan ve büyük ilgi gören bir dizi. Peki Exxen Hükümsüz ne zaman başlıyor? Hükümsüz konusu ne, oyuncuları kimler?

Exxen dizileri arasında Hükümsüz dizisi de duyurulduktan sonra büyük yankı uyandırdı. Başta Hükümsüz Özgü Namal ile anlaşmıştı, fakat Özgü Namal daha sonra diziden çıktı. Dizi yetenekli oyuncu Burçin Terzioğlu ile çekilmeye başladı. Tanıtımı yapılan dizi merak edilmeye başladı. Peki Exxen Hükümsüz ne zaman başlıyor? Hükümsüz konusu nedir? Hükümsüz oyuncuları kimler?

Exxen Hükümsüz dizisinin yapımcılığını Ayla ve Müslüm gibi önemli projelerin yapımcısı Mustafa Uslu üstlendi. Hükümsüz yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak oturuyor ve senaristliğini ise Oğulcan Kırca, Mert Dikmen ve Fulya Özcan üstleniyor. Hükümsüz dizisinin oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, Alican Yücesoy, Hande Doğandemir ve İsmail Hacıoğlu baş rolleri paylaşıyor. Dizinin alt kadrosu henüz duyurulmadı. Günümüzde en dikkat çeken konulardan kadına şiddet konusu Hükümsüz dizisinin konusu olarak ele alınıyor. Dizinin sloganı "Engellenebilir her ölüm cinayettir" şeklindedir ve sloganından da anlaşılacağı gibi kadına şiddet konusu işlenecektir. Hükümsüz dizisi çekimleri ise İzmir'de yapılıyor.

Hükümsüz dizisi ne zaman başlıyor sorusu sıkça araştırılıyor. Exxen dizileri tümü gibi Exxen Hükümsüz başlama tarihi de 1 Ocak 2021 olarak duyuruldu. Exxen Hükümsüz izleyebilmek için 1 Ocak 2021 tarihinde platforma üye olmak gerekecek. Üyelikten sonra tüm dizi ve programlar ücretsiz bir şekilde izlenebilecek.

TV8 Dizi Gecesi Hükümsüz konusu nedir? Exxen Hükümsüz oyuncuları kimlerdir? Hükümsüz ne zaman başlayacak?

Exxen Hükümsüz oyuncuları son yapılan tanıtımla belli oldu. Dizinin baş rolünde avukat rolüyle Burçin Terzioğlu yer alacak. Burçin Terzioğlu haricinde dizide çok sayıda ünlü ve yetenekli oyuncular yer alacak:

Alican Yücesoy

Hande Doğandemir

İsmail Hacıoğlu

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title