Türkiye Plastik Firmaları Pagder İle Rosupack 2014'Teydi! - Haberler
Haberi Paylaş

Türkiye Plastik Firmaları Pagder İle Rosupack 2014'Teydi!

Bültenler - Haberler | Güncel
Türkiye Plastik Firmaları Pagder İle Rosupack 2014'Teydi!

Türk plastik firmalarının dünya pazarındaki etkinliklerini artırma hedefiyle yürütülen çalışmalara öncülük eden PAGDER, AKMİB işbirliğiyle RosUpack 2014 Fuarı'na Türkiye katılımını organize etti.


PAGDER-AKMİB öncülüğünde Rusya'nın en önemli ambalaj ve paketleme fuarı RosUpack 2014'e katılan Türk firmaları, Türkiye'nin ihracatını ve ambalaj pazarındaki etkinliğini artıracak ikili görüşmeler gerçekleştirerek, önemli bağlantılar kurdular.

Türkiye'yi dünya plastik pazarının önde gelen üretim ve tedarik merkezlerinden birisi yapmak vizyonuyla uluslararası faaliyetlerini sürdüren Plastik Sanayicileri Derneği PAGDER, Akdeniz Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği AKMİB işbirliğiyle, Rusya'nın en önemli Ambalaj Endüstrisi ve Paketleme Makina Fuarı RosUpack'a milli katılım sağladı. 20 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği fuarda Türk firmaları, son teknoloji ürünleri ile dikkat çekti ve önemli ikili bağlantılar kurdu.

17-20 Haziran tarihleri arasında Rusya'nın Moskova kentinde gerçekleşen ve 38 ülkeden 700 firmanın kendilerini tanıttığı fuarda, Türkiye'den 10 firma ile ulusal katılım sağlandı.

Moskova Ticaret Müşaviri Sinan Çetin, AKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Ateş, AKMİB Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Güven ve AKIB Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Sarı'nın da Türk firma ve ziyaretçiler ile birlikte incelemelerde bulunduğu fuarda, 26 Türk firması stant açtı.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500