TÜRKİYE BİLİŞİM VAKFI HABERLERİ

Türkiye Bilişim Vakfı Haberleri

Türkiye Bilişim Vakfı haber, Türkiye Bilişim Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Türkiye Bilişim Vakfı - 14.01.2021
Türk Böbrek Vakfı, su tüketimi alışkanlıklarını araştırdı
Başta böbrek sağlığı olmak üzere beslenme, hareket ve sağlıklı yaşama dair toplum sağlığını korumak için çalışmalarına devam eden Türk Böbrek Vakfı (TBV), toplumun su tüketimi alışkanlıklarına yönelik bir araştırma yaptı.
Türkiye Bilişim Vakfı - 09.10.2020
Samsung İnovasyon Kampüsü 2'nci dönem başvuruları başladı
Samsung'un UNDP, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı'yla birlikte hayata geçirdiği Samsung İnovasyon Kampüsü 2'nci dönem başvuruları başladı.
Türkiye Bilişim Vakfı - 02.10.2020
Microsoft Yöneticisi Erkul, yeni teknoloji hamlesini duyurdu
2008-2009 yıllarında doktora burslusu olarak National Center For Digital Government'ta çalışmalarda bulunan Erkul, 2009'da Massachusetts Üniversitesi'nde Kamu Politikaları, Girişimcilik ve e-Devlet konularında akademik çalışmalarına devam etti. Erkul, 2013 Haziran ayında Harvard Üniversitesi John F. Kennedy Kamu Yonetimi Okulu'nda Inovasyon için Ekonomik Kalkınma Programına katıldı. Doktorasını Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Yönetim Bilimleri Anabilim dalında yapan Erkul'un, Avrupa Profesyonel Bilişim Dernekleri Konseyi'nde TBD Temsilciliği görevi ve Türk- Amerikan Bilim Adamları Derneği (TASSA) üyeliği bulunuyor. Ayrıca, Avrupa Bilişim Dernekleri Konseyi (CEPIS) Başkan Yardımcılığı ve Türkiye Bilişim Vakfı yürütme kurulu üyeliklerini de sürdürüyor.
Türkiye Bilişim Vakfı - 08.09.2020
Kovid-19 tedavisinde kullanılan ağrı kesicilerin akut böbrek hasarına neden olabileceği uyarısı
Türk Böbrek Vakfı (TBV), Kovid-19 tedavisinde kullanılan ağrı kesicilerin akut böbrek hasarına neden olabileceği uyarısında bulunarak, hastalıktan korunmanın önemine işaret etti.
Türkiye Bilişim Vakfı - 25.08.2020
Koronavirüs tedavisinin ardından böbrek kontrollerinin ihmal edilmemesi uyarısı
Türk Böbrek Vakfı (TBV), böbrek hastalarının yanı sıra böbrek sorunu olmayanların da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi sonrası böbrek kontrollerini ihmal etmemeleri uyarısında bulundu.
Türkiye Bilişim Vakfı - 12.08.2020
Son dakika haber! Samsung İnovasyon Kampüsü eğitim programının ilk dönem kazananları belli oldu
Son dakika teknoloji haberi... Samsung Electronics'in küresel kurumsal vatandaşlık vizyonu kapsamında Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) iş birliğiyle hayata geçirdiği "Samsung İnovasyon Kampüsü" eğitim programında başarılı projeler belli oldu.
Türkiye Bilişim Vakfı - 20.07.2020
Türk Böbrek Vakfı Başkanı Erk, tarlada çalışan kadınlara su dağıttı
Türk Böbrek Vakfı (TBV) Başkanı Timur Erk, özellikle yaz aylarındaki yoğun çalışma döneminde günde 2,5-3 litre su içilmesini tavsiye etti.
Türkiye Bilişim Vakfı - 22.06.2020
AB Türkiye Delegasyon Başkanı Berger: "Dijitalleşmenin yönetimi en önemli konu"
Türkiye Bilişim Vakfı, Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) ve Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) iş birliği ile oluşturulan Dijital Türkiye Platformu'nun ev sahipliğinde "Kovid-19 Döneminde Bilişim Teknolojileri ve Dijital Becerilerin Rolü - AB ve Türkiye" başlıklı internet semineri düzenlendi.
Türkiye Bilişim Vakfı - 17.06.2020
TBV, 65 yaş üstü vatandaşlar için egzersiz programı başlattı
Türk Böbrek Vakfı (TBV) pandemi sürecinde dışarı çıkamayan ve evde hareketsiz kalan 65 yaş üstü vatandaşlar için günlük egzersiz programı başlattı.
Türkiye Bilişim Vakfı - 14.05.2020
KOBİ'lerin dijitalleşme yolculuğu online platforma taşındı
Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde düzenlenen online etkinliğe, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan ve Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek'in yanı sıra, onur konuğu olarak Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı katıldı.
Türkiye Bilişim Vakfı - 13.05.2020
TBV destekçilerinden diyaliz hastalarına hediye çeki
Türk Böbrek Vakfı (TBV) destekçileri Nurhan Tarman ve Türkan Sabancı, diyaliz merkezlerinde tedavileri süren hastalara ramazan için hediye çeki gönderdi.
Türkiye Bilişim Vakfı - 08.05.2020
Dijital endüstride toparlanma için devlet desteği öncelik
 Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) ve Türk Elektronik Sanayicileri Derneği TESİD birlikteliğiyle 2011 yılında kurulan ve Digital Europe'un üyesi olan Dijital Türkiye Platformu internet üzerinden gerçekleştirdiği toplantıyla çalışmanın detaylarını paylaştı.
Türkiye Bilişim Vakfı - 08.05.2020
Türkiye'de çalışanların yüzde 64'ü evden tam kapasiteyle çalışabiliyor
Türkiye Bilişim Vakfı (TBV), Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) ve Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) iş birliğiyle kurulan Dijital Türkiye Platformu, Avrupa Birliği dijital gündeminin belirlenmesi ve teknoloji alanında gelişmelerin takip edilmesi konularında faaliyet gösteren Digital Europe'un üyesi olarak Türkiye ile AB ülkeleri arasında bilgi-iletişim ve telekom başlıklarında gelişmelerin paylaşılmasına aracılık ediyor.
Türkiye Bilişim Vakfı - 26.04.2020
TBV'den "evdeki bilinçsiz beslenme hastalıklara yol açabilir" uyarısı
Türk Böbrek Vakfı (TBV) Kovid-19'la mücadele sırasında, daha önce genellikle dışarıda tüketilen veya hazır olarak alınan yiyeceklerin evde yapılmasının un, tuz ve şeker tüketiminde artışı beraberinde getirdiğine işaret ederek, "Evde yapıldığı için sağlıklıdır.
Türkiye Bilişim Vakfı - 03.03.2020
İş Dünyası IstanBlock 2020'de Buluşuyor!
Dünyada blockchain alanındaki önemli isimleri ilk kez Türkiye'de ağırlayacak olan IstanBlock 2020, Türk iş dünyasının saygın isimlerini de bir araya getirecek.9-10 Nisan tarihlerinde, dijital iletişim danışmanlığı yapan EAK Digital tarafından gerçekleştirilecek konferansta, Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı ve Blockchain Türkiye Platformu Yürütme Kurulu Başkanı olan Faruk Eczacıbaşı'nın finans, fintech ve blockchain sistemleri hakkında gerçekleştireceği konuşmasına Boğaziçi Ventures'dan Barış Özistek eşlik edecek.
Türkiye Bilişim Vakfı - 13.01.2020
Samsung İnovasyon Kampüsü eğitime başlıyor
Samsung'un UNDP, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı'yla birlikte hayata geçirdiği Samsung İnovasyon Kampüsü, nesnelerin internetinin kapsamlı şekilde ele alınacağı ilk eğitimine başlıyor.
Türkiye Bilişim Vakfı - 09.01.2020
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger, Çanakkale'de "Geleceğin Akıllı Şehirleri" toplantısında...
Çanakkale Belediyesinin proje kapsamında İspanya'nın Tarragona Belediyesi ile eşleştiğini belirten Berger, Türkiye Bilişim Vakfı ile Tarragona Akdeniz Akıllı Kent Platformunun da proje ortağı olduğunu aktardı.
Türkiye Bilişim Vakfı - 31.12.2019
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nden Dijital Teknoloji Geliştiriciler Projesi'ne destek
Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) ile SAS iş birliğiyle yürütülen Dijital Teknoloji Geliştiriciler projesi büyümeyi sürdürüyor.
Türkiye Bilişim Vakfı - 30.12.2019
'lular, 2019'un ilk 9 ayında 1043 petabyte data kullandı
Diğer yandan, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve Türkiye Bilişim Vakfı işbirliğiyle başlatılan "Girişimcilikte Önce Kadın" projesiyle 4 yılda 81 ilde yaklaşık 54 bin kadına ulaşılırken, Girişimcilikte Önce Kadın mobil uygulamasının indirme sayısı 30 bine yaklaştı.
Türkiye Bilişim Vakfı - 12.12.2019
Sign of the City Awards 2019 sahiplerini buldu
  Ödül Veren: Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank                                                             • Etkileşim, İletişim ve Yönetim Kategorileri   En İyi Pazarlama Kampanyası– Devam Eden Projeler   Nef Reserve Kandilli - Nef Gayrimenkul-Emre Arolat   Ödül Veren: Mipim (ReedMidem) Gayrimenkul Bölümü, Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Sara Rozenfarb   En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi   Aklım Fikrim Çanakkale- Kale Grubu-Türkiye Bilişim Vakfı, Novusens Akıllı Şehirler Enstitüsü   Ödül Veren: Jüri Eş Başkanları Prof.
Türkiye Bilişim Vakfı - 19.11.2019
"Böbrek Dede" çocuklara sağlıklı yaşamın kurallarını anlatacak
Türk Böbrek Vakfı (TBV), Türkiye'de böbrek sağlığının korunması adına okullarda yaptığı çalışmalar kapsamında ilk ve ortaokul öğrencileri için hazırladığı kitapçıkları tanıttı.
Türkiye Bilişim Vakfı - 13.11.2019
Mahfi Eğilmez: Dijitalleşme insanı sosyal hayata yabancılaştırdı
  Altınbaş Üniversitesi, Çelebi Stratejik Danışmanlık  ve Türkiye Bilişim Vakfı iş birliğiyle Borsa İstanbul'da 'Dijital Yönetim ve Kırılma' sempozyumu düzenlendi.
Türkiye Bilişim Vakfı - 12.11.2019
"Dijital Yönetim ve Kırılma" paneli
Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Başkanı Faruk Eczacıbaşı, "Blockchain, kavram olarak geliştikçe ve aplikasyonları genişlemeye başladıkça hukukun en temel unsurlarından biri olan sözleşme kavramını etkileyecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Türkiye Bilişim Vakfı Haberleri | Türkiye Bilişim Vakfı Haber - Haberler - Türkiye Bilişim Vakfı haberleri, son dakika türkiye bilişim vakfı haber ve gelişmeleri burada. Teknoloji şirketi Cerebrum Tech tanıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 05:58:38. #1.15#
title