Türk Kadınlarına Hakaret Eden Mehmet Akif Alakurt, Bircan Bali ile Dağ Yamacında Röportaj Yapmak İstedi
Haberler » Güncel » Türk Kadınlarına Hakaret Eden Mehmet Akif Alakurt, Bircan Bali ile Dağ Yamacında Röportaj Yapmak İstedi - Haber

Türk Kadınlarına Hakaret Eden Mehmet Akif Alakurt, Bircan Bali ile Dağ Yamacında Röportaj Yapmak İstedi

Kadınlara ettiği hakaretlerle gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt, bir türlü yıldızının barışmadığı sunucu Bircan Bali'yle bir dağ yamacında röportaj yapmayı teklif etti.

Sosyal medyada Türk kadınlarıyla alakalı yaptığı paylaşımla çok konuşulan Mehmet Ali Alakurt, yıldızının barışmadığı 'e sosyal medya hesabından seslenerek ile röportaj yapmak istediğini söyledi.

ECE ERKEN'E SESLENDİ

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Bircan Bali ve Ece Erken, Türk kadınlarına hakaret eden 'a sitem etti. Karşılıklı olarak birbirlerini suçlayan tarafların tartışmasında yeni bir gelişme yaşandı. Alakurt, sosyal medya hesabından açıklama yaparak Ece Erken'e seslendi.

"BİRCAN'LA DAĞ YAMACINDA RÖPORTAJ YAPMAK İSTİYORUM"

Alakurt paylaşımında,"Duyurudur. Ece Erken yanınızdaki kız ve sadece bir kameraman olmak şartıyla benim istediğim bir dağ yamacında röportaj yapmak istiyorum" dedi.

"AMACIN NE?"

Alakurt'un yorumunu kendi Instagram hesabından paylaşan Ece Erken, "Gerçekten amacın ne? Mavi Şeker döneminde yayınıma 2 dakikalı olsun beni kırmayıp uğrayan o beyefendi gitmiş yerine başka biri gelmiş sanki. Neden dağ yamacı gel yayına" dedi.


Haber Videosu: Türk Kadınlarına Hakaret Eden Mehmet Akif Alakurt, Bircan Bali ile Dağ Yamacında Röportaj Yapmak İstedi