Turizmde En Yenilikçi Web Girişimi HemenKiralik.com!

Turizmde En Yenilikçi Web Girişimi HemenKiralik.com!

Turizm Teknolojileri Zirvesi'nde En Yenilikçi Web Girişimi Ödülü'nü, esnek sürelerde ev, villa ya da apartman dairesi kiralama hizmeti sunan HemenKiralik.com aldı.

Turizmde En Yenilikçi Web Girişimi HemenKiralik.com!

Genç Turizmciler Derneği'nin düzenlediği Turizm Teknolojileri Zirvesi'nde En Yenilikçi Web Girişimi Ödülü'nü, esnek sürelerde ev, villa ya da apartman dairesi kiralama hizmeti sunan HemenKiralik.com aldı.

Günlük, haftalık, aylık olmak üzere esnek süreli konaklama şartlarıyla ev, villa ya da apartman dairesi kiralama hizmeti sunan HemenKiralik.com, 19 Nisan Cuma günü İstanbul Barbaros Point Otel'de düzenlenen Turizm Teknolojileri Zirvesi 2013'te "En Yenilikçi Web Girişimi" ödülünü aldı. 55 ülke ve 401 şehri kapsayan portföyü ile geleneksel otel konaklama yaklaşımına alternatif arayan seyahat severlerin ihtiyaçlarına yönelik ev kiralama hizmeti sunan HemenKiralik.com, ev sahiplerinin kullanmadıkları ve kısa vadeli kiraya vermek istediği evleri seyahat severlerle buluşturarak önemli bir yatırım platformu olarak da öne çıkıyor.

HemenKiralik.com Kurucu Ortağı Okan Barlas konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor: "Konaklama seyahat eden herkes için en önemli ihtiyaç. İster turistik, ister iş amaçlı olsun hepimiz seyahatlerimizde maliyet açısından kendimize en uygun çözümleri ararız. Alternatif konaklama sektörü bu ihtiyaca son derece uygun çözümler sunarak yepyeni bir turizm anlayışını seyahat severlerle buluşturuyor. Genç Turizmciler Derneği Derneği'nin düzenlediği bu anlamlı etkinlikte "En Yenilikçi Web Girişimi" ödülünü almak bizi oldukça gururlandırdı. Son yıllarda oldukça büyük bir ivmeyle gelişen alternatif konaklama sektöründe yerel uzmanlığımızı anlık destek anlayışımızla bir araya getirip, kullanıcılarımıza avantajlı çözümler sunmaya devam edeceğiz."

Kaynak: Bültenler