Tuba Ünsal Boşandığına Bin Pişman

Tuba Ünsal Boşandığına Bin Pişman

Yeni aşkı Mirgün Cabas'la kameralara yakalanan Tuba Ünsal ateş püskürdü.

Tuba Ünsal Boşandığına Bin Pişman

Ünlü isimlerin dakikası dakikasını tutmuyor. Bunlardan biri de Tuba Ünsal.

Güzel oyuncu gündüz gazetecilerle şakalaşırken geceleri ise tam tersi bir ruh haline giriyor. Geçtiğimiz ay işadamı Murat Pilevneli'den boşanan Ünsal, gazeteci Mirgün Cabas'la aşk yaşamaya başladı. Her gece dışarıya çıkan ikili, gazetecilerin ilgi odağı oldu. Ünsal ve Cabas, önceki gece de Arnavutköy Balıkçısı'na gitti.

KAPIDA YAKALANDI

Takvim'in haberine göre; sevgilisi Cabas tarafından eve bırakılırken basına yakalanan Tuba Ünsal, medyaya ateş püskürdü: "Evlendik ve medenice boşandık. Nerede hata yaptık anlamıyorum. Evlendik pişman, boşandık bin pişman olduk. Sayenizde hiçbir şeyi doğru düzgün yaşayamıyoruz. Ben bir anneyim. Çocuğuma karşı sorumluluklarım var"

Balıkçı çıkışında gazetecileri görünce taksiye atlayan çiftin neşesi kaçtı. Tuba Ünsal, geçtiğimiz gün eski eşi Murat Pilevneli'yle pişti olmasıyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

İKİ FARKLI TUBA

Tuba Ünsal, önceki gün bir dergi için objektif karşısına geçti. Kaykay üzerinde poz veren Ünsal, oldukça neşeliydi. Gazetecilerle şakalaşan güzel oyuncu, "Bir kaykay da ben alacağım" diye konuştu.

Güzel oyuncu, gece yaşadığı olaylarla ilgili sabah tiwitter'da şunları yazdı: "Artık dizimi kırıp yemeğimi evde yiyeceğim. Yemekte yaparım, kariyer de..."

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr