Tsyd'den Sporx'e Ödül - Haberler
Haberi Paylaş

Tsyd'den Sporx'e Ödül

KurumsalHaber.com - Haberler | Basın Bültenleri
Tsyd'den Sporx'e Ödül

Spor gazeteciliğinin Oscar'ları olarak gösterilen Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) geleneksel yarışmasında ödüller 10 Mayıs Pazartesi günü dağıtıldı.

Spor gazeteciliğinin Oscar'ları olarak gösterilen Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) geleneksel yarışmasında ödüller 10 Mayıs Pazartesi günü dağıtıldı. Gecede Türkiye'nin bir numaralı spor sitesi Sporx.com da bir ödüle layık görüldü. Sporx.com editörü Hilmi Sever, Beşiktaş'ın İtalyan yıldızı Matteo Ferrari ile gerçekleştirdiği "Büyük ağrılar çekiyorum" başlıklı röportajıyla "İnternette Spor Gazeteciliği" dalında 3.'lük ödülünü aldı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin Ülker sponsorluğunda gerçekleştirdiği geleneksel yarışmasının ödülleri ile Ülker'in "Mutlu bir an" yarışmasının ödülleri İstanbul'da Swissotel'de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Fuji Salonu'nda gerçekleştirilen ödül törenine Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Togay Bayatlı, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural'ın yanı sıra spor dünyamızın ünlüleri ve çok sayıda gazeteci katıldı.

Özel ödül kazanan Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımı ve teknik heyetin tam kadro olarak törene katılmaları, gecenin ilginç yönlerinden birini oluşturdu.

Gecede Sporx editörü Hilmi Sever de ödülünü aldı. Beşiktaş'ın İtalyan futbolcusu Matteo Ferrari, Hilmi Sever'le geçtiğimiz ekim ayında özel hayatından, takım içi ilişkilere kadar her konuda keyifli bir sohbet yapmış ve spor kamuoyunda bilinmeyen önemli sakatlığını açıklamıştı. Nitekim ilerleyen haftalarda Ferrari'nin bu sakatlığı onun bir süre forma giyememesine neden olmuştu.Röportajı okumak için http://www.sporx.com/detail.php'Type=128&kategori=129&go=171108 ödül töreniyle ilgili tüm detaylara www.sporx.com/futbol/genel/193730/adresinden ulaşabilirsiniz.

KurumsalHaber.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500