TRT Haber spikeri Nilgün Balkaç, 4 saat kesintisiz yayında baygınlık geçirdi - Haberler
Haberi Paylaş

TRT Haber spikeri Nilgün Balkaç, 4 saat kesintisiz yayında baygınlık geçirdi

Haberler.com - Haberler | Medya

TRT Haber'in 30 Ağustos Zafer Bayramı özel yayınları sahada devam ederken, spiker Nilgün Balkaç yüksek sıcaklık nedeniyle yayın sırasında baygınlık geçirdi.

Spikerler ve muhabirler uzun süren canlı yayınlarla izleyenlerin karşısında yer alırken bazen talihsiz anlar da yaşayabiliyorlar. TRT Haber spikeri Nilgün Balkaç'ın başına da böyle bir durum geldi ve canlı yayında baygınlık geçirdi.

Büyük Zafer'in üzerinden tam 98 yıl geçti. Bir millet küllerinden yeniden doğdu. 30 Ağustos 1922, Milli Mücadele'nin zaferini simgeleyen gün olarak tarihe geçti. Tüm yurtta coşkuyla kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı için TRT Haber de saatler süren bir özel yayın yaptı.

"SICAK BİR HAVA VAR" DEDİKTEN SONRA BAYILDI

Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü kutlamaları, canlı bağlantılar ve özel konuklarla Büyük Taaruz'un Başkomutan Mustafa Kemal tarafından başlatıldığı ve idare edildiği Kocatepe'den 5 saatin üzerinde kesintisiz yayına imza attı. Engebeli arazide, yüksek sıcaklık ve zorlu şartlar nedeniyle TRT Haber Spikeri deneyimli haber ci Nilgün Balkaç baygınlık geçirdi. "Zorlu şartlar altında yayın yapıyoruz. Burada sıcak bir hava var" derken baygınlık geçiren Balkaç, kendine geldikten sonra yayını sürdürmeye devam etti. Balkaç'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

TRT Haber spikeri Nilgün Balkaç, canlı yayında bayıldı

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (120)
Hüseyin turan:Allah sagligini versin bu güzel insan en zor şartlarda şavas sınır vs seyircisi olarak taktire şeyan kardesimiz Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
askerlik:askerliğimi Cumhurbaşkanlığı muhafız alayında yaptım. böyle sıcaklarda saatlerce elimizde tüfek bekletirlerdi. yaşlılıkla alakası yok arkadaşlar bir çok asker de bayılırdı. hatta tören olduğu zaman güneşin altında kığırdamadan üstümüzde kalın tören kıyafetleriyle elimiz ayağımız titererdi. ama kıpırdarsan komutanlar daha sonra bellerdi seni. eğitim olmadan bu sıcaklarda sabit kalmak zordur arkadaşlar. Alllah yardımcısı olsun. Cevap Yaz 1 2 Yayından Kaldır
KARA:BARİ SPİKERİN ÜZERİNE GÖLGELİK YAPIN KADIN GENE İYİ DAYANMIŞ Cevap Yaz 0 14 Yayından Kaldır
Tüm 120 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title