Trafikte dehşet anları! Tartıştığı kişiyi elinde bıçakla böyle kovaladı

Trafikte dehşet anları! Tartıştığı kişiyi elinde bıçakla böyle kovaladı

Nerede yaşandığı belli olmayan olayda gözü dönmüş bir adamın trafikte tartıştığı kişiyi elinde bıçakla kovaladığı anlar cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

13.07.2020 17:56 | Son Güncelleme: 14.07.2020 01:02

Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı tarafından sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde, bir adamın trafikte tartıştığı bir kişiyi elinde bulunan bıçağı sallayarak kovaladığı görüldü. Kavgayı güçlükle ayıran Bayrakçı, "Mertliği bıçak sallamak sanıyor" notunu düştü.

Nerede yaşandığı belli olmayan olayda bir kişinin trafikte tartıştığı bir başka kişiyi elinde bulunan bıçakla kovaladığı görülüyor. Gözü dönmüş kişinin zaman zaman kovaladığı kişiye yumruk attığı da görüldü. Yaşanılan olaya o sırada yoldan geçmekte olan Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı müdahale etti. Bayrakçı'nın ikna çabaları karşısında tarafların bir süre sonra ayrılarak yollarına devam ettiği öğrenildi.

"MERTLİĞİ BIÇAK SALLAMAK SANIYOR"

Kavgayı sosyal medya hesabından paylaşan Bayrakçı, "Eli bıçaklı, beli silahlı adamla uğraşmak da zor, kavgasını ayırmak da zor. Mertliği bıçak sallamak sanıyor" ifadelerini kullandı.

Trafikte dehşet anları! Tartıştığı kişiyi elinde bıçakla böyle kovaladı

Kaynak: İHA

Haber Yorumları (14)
SÜMBÜLLÜ: İlk sallaması da değil kullanımına bakarsanız katil bu herif
HACİ: Erkeklik bu değil.bunlar ancak çakal olur.delikanlilik nedir biliyormusunuz.evine ekmeğini götüren çoluğunu çocuğunu kimseye muhtaç etmeyen .namusunu önüne alıp kimseye çakallık yapmayan.insandir.bence en büyük kabadayılık bu dur.nedir lan bu yengeç olmuş herkes.
PLATON: Bu magandayi bulsalar ne olacak. Bosuna polisin benzini gidecek enerjisi gidecek.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title