Trabzonsporlu Umut Bulut Dünya Evine Girdi

Trabzonspor'un Golcü Oyuncusu Umut Bulut, Esma Uzun ile Dünya Evine Girdi.

Trabzonsporlu Umut Bulut Dünya Evine Girdi

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Umut Bulut, Esma Uzun ile dünya evine girdi.

Genç oyuncunun nikah töreninde spor ve siyaset dünyasının tanınmış isimleri bir araya geldi. Ankara Bilkent Otel'de gerçekleşen nikah törenine Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz, Trabzonspor, Ankaragücü ve Ankarasporlu futbolcular ile çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Gökçek'in kıydığı nikahta, Umut-Esma çiftinin nikah şahitliğini ise Bakan Özak, Başkan Şener ve Emniyet Müdürü Yılmaz yaptı.

İmza töreninden sonra Gökçek, golcü futbolcuya, "Umarım Ankara takımları dışında bol goller atar, gelecek yıl gol kralı olursun" diye espri yaptı.

Bakan Özak ise, "Umut'un en önemli imzayı Trabzonspor'a attığını sanıyorduk ama bugün ikinci en önemli imzayı attı" dedi.

Nikah töreninden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bakan Özak, Galatasaray-Fenerbahçe derbisini değerlendirdi. 1-0 skor ile Galatasaray'ın şampiyonluk yolunda çok önemli bir engeli aştığını belirten Bakan Özak, "Son iki maçı beklemek lazım. İki ayrı 90 dakika daha var. Galatasaray iyi oynadı ve iyi bir avantaj sağladı, Fenerbahçe iyi oynayamadı" diye konuştu.

Trabzonspor'un gelecek yıl şampiyonluğa oynayacak bir takım kuracağını söyleyen Özak, "Trabzonspor 33 yıldır hep başarılar elde etti. Avrupa'ya gitti, Milli Takım'a oyuncular verdi. Türkiye Kupası, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Kupaları'nı kazandı. İnşallah bir dahaki sezon böyle başarılı bir takım görürüz" diye konuştu.

(YZE-AC-GS-S)

Kaynak: İHA