Toyota Türkiye Haberleri

Toyota Türkiye haber, Toyota Türkiye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Toyota Türkiye - 17.09.2021
Toyota Türkiye'den Ahbap Derneği'ne afet bölgelerinde kullanılmak üzere bağış
Toyota Türkiye ve tüm Türkiye'ye yayılan bayileri, Ahbap Derneği'ne 1 milyon 200 bin TL'lik bağışta bulundu.
Toyota Türkiye - 13.09.2021
Toyota, düşük emisyon rekoru kıran hibritleriyle Autoshow 2021'de yerini aldı
Açıklamada dijital stanttaki konuşmasına yer verilen Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, Autoshow'un teması olan "mobilitenin", Toyota'nın gelecek vizyonunu göstermesi açısından ideal bir ortam sunduğunu belirtti.
Toyota Türkiye - 06.09.2021
Rekabet Kurulu, otomobil üreticisi ve dağıtıcısı teşebbüslere yönelik soruşturmayı tamamladı
Bu kapsamda, Baylas Otomotiv AŞ, Chevrolet Otomotiv Ticaret Ltd. Şti, Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. AŞ, Ford Otomotiv Sanayi AŞ, Groupe PSA Otomotiv Pazarlama AŞ, Honda Türkiye AŞ, Hyundai Assan Otomotiv San. ve Tic. AŞ, Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış AŞ, Nissan Otomotiv AŞ, Opel Türkiye Otomotiv Ltd. Şti, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ hakkında idari para cezası verilmesine yer olmadığına karar verildi.
Toyota Türkiye - 13.08.2021
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Üst Yöneticisi Bozkurt: "ÖTV matrahlarında yapılan düzenleme sektör açısından çok olumlu"
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, "Uzun bir süredir umutla beklediğimiz ve dile getirdiğimiz ÖTV matrahlarında yapılan düzenlemeyi sektörümüz açısından çok olumlu bir gelişme olarak değerlendiriyorum.
Toyota Türkiye - 08.07.2021
Toyota Türkiye'de satış ve pazarlama bölümlerinde görev değişikliği
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'de organizasyonel yapılanma kapsamında, 2016 yılından bu yana pazarlama direktörü olarak görev yapan Barış Erdim, satış direktörü olarak atanırken, Toyota Türkiye'nin yeni pazarlama direktörü olarak ise Özge Zengil görevlendirildi.
Toyota Türkiye - 08.07.2021
Lexus Operasyonlar Direktörü Murat Ertuğrul oldu
2013 yılından bu yana Toyota Türkiye Satış Bölge Müdürlüğü, Filo ve Özel Satışlar Müdürlüğü, Bayi Satış Operasyonları Müdürlüğü gibi farklı görevler üstlenen Ertuğrul, 15 yıldır otomotiv sektöründe Bayi Geliştirme ve Satış alanlarında farklı alanlarda çalıştı.
Toyota Türkiye - 02.07.2021
Toyota'nın haziran ayı satışı 5 bin 368 adet oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.
Toyota Türkiye - 30.06.2021
İş dünyası, ofis dışında çalışmayı sevdi
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'den yapılan açıklamada da geçen yılın mart ayında salgının ilanıyla birlikte genel merkez çalışanları için alınan uzaktan çalışma kararının, ilk etapta Eylül 2021'e kadar sürdürüleceği bildirildi.
Toyota Türkiye - 15.06.2021
Toyota'nın yeni Finans Direktörü Nilgün Aydın Türkücü oldu
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'de Finans Direktörlüğü görevine Nilgün Aydın Türkücü getirildi.
Toyota Türkiye - 12.05.2021
Toyota'nın "Hayalimdeki Araba" resim yarışmasına 31 Mayıs'a kadar başvurulabilecek
Önceki yıl hijyen koşulları göz önünde bulundurularak ertelenen organizasyon, bu yılın yarışması ile birleştirildi. Bu yıl 9. kez düzenlenen yarışmaya geçen yıl gönderilen resimler de Toyota Türkiye tarafından dijital ortama aktarılarak oylamaya dahil edilecek.
Toyota Türkiye - 16.04.2021
Toyota'nın "Hayalimdeki Araba" resim yarışması bu yıl dijital yapılacak
Toyota açıklamasına göre, geçen yıl hijyen koşulları göz önünde bulundurularak ertelenen organizasyon, bu yılın yarışmasıyla birleştirilerek 9'uncu kez düzenlenecek. Geçen yıl gönderilen resimler de Toyota Türkiye tarafından dijital ortama aktarılarak yarışmaya dahil edilecek.
Toyota Türkiye - 03.04.2021
Toyota Corolla mart ayında en çok satan model oldu
"Yatırımlarımızın karşılığını alıyoruz" Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, özellikle son 3 ayda çok cazip faiz kampanyalarının sonuçlarını net bir şekilde gördüklerini belirterek, "Mart ayında gerçekleştirdiğimiz rekor satışın 4 bin adet daha üzerine çıkabilirdik.
Toyota Türkiye - 07.03.2021
Toyota'nın hibrit araçlarına yoğun ilgi
"Hibrit otomobil talebi katlanarak artacak" Açıklamada görüşlerine yer verilen Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, salgın döneminde alınan önlemlerin Türkiye ve dünyadaki olumlu çevresel etkilerini yakından gözlemlediklerini belirtti.
Toyota Türkiye - 21.02.2021
Toyota Türkiye - 24.01.2021
Toyota'nın 2020 karnesi Türkiye ve Avrupa'da başarılı
Bu satışlar içinde hibrit satışları ise tüm satışların yüzde 40'ını oluşturarak 16 bin 55 adet olarak kayıtlara yansırken, Toyota hibrit araç satışlarını da bir önceki yıla göre yüzde 33 artırmayı başardı. Bu sonuçlarla birlikte Toyota Türkiye, binek otomobil satışlarında ilk 4 sıra içinde yer alarak toplam satışlardaki pazar payını da yükseltti.
Toyota Türkiye - 29.11.2020
Otomotiv sektöründe 2021 için 700 bin adet satış beklentisi
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, "Satışlarda bu yıl 800 binli adetlerin konuşulduğu bir sene oldu.
Toyota Türkiye - 24.11.2020
Baştan sona yenilenen Yaris yola çıktı
"Yeni Yaris ile hibrit ürün gamı tamamen yenilendi" Açıklamada görüşlerine yer verilen Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, özellikle B segmentinin Avrupa başta olmak üzere Türkiye'de de hızla artan bir satış grafiği çizdiğini belirterek, şunları kaydetti: "Baştan sona en küçük parçası dahi yenilenen Yaris ile birlikte bu segmentte iddiamızı yine çok güçlü bir şekilde ortaya koyacağız.
Toyota Türkiye - 21.11.2020
Toyota Türkiye - 19.11.2020
Toyota'dan işitme engelli müşteriler için işaret diliyle görüntülü iletişim hattı
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, Türkiye'de bir "ilki" gerçekleştirerek işitme engelliler için işaret diliyle konuşma olanağı sunan görüntülü iletişim hattını hizmete açtı.
Toyota Türkiye - 14.11.2020
Toyota'da üst düzey atama
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.
Toyota Türkiye - 12.11.2020
Toyota'nın yeni Bayi Yönetimi Direktörü Caner Yüksel oldu
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'de Bayi Yönetimi Direktörlüğü görevine Caner Yüksel getirildi.
Toyota Türkiye - 15.10.2020
Toyota'da "mobilite" mottosuyla tarihi dönüşüm başlıyor
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, Toyota'nın tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de "büyük bir değişim ve dönüşümün" başlangıcını yaptığını belirterek, "Başkanımız Akio Toyoda'nın da belirtmiş olduğu gibi, Toyota artık yalnızca bir otomobil firması değil,...
Toyota Türkiye - 29.09.2020
Toyota'nın yeni Müşteri Deneyimi Direktörü Oğuz Odyakmaz oldu
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ'de yeni organizasyonel yapılanma çerçevesinde CEX (Customer Experience-Müşteri Deneyimi) Direktörlüğü görevine Oğuz Odyakmaz getirildi.
Toyota Türkiye - 27.09.2020
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış CEO'su Bozkurt: "Satışların seyrini bulunurluk belirleyecek"
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, salgında ikinci dalga yaşanmaması ve her şeyin bu şekilde devam etmesi halinde yıl sonu toplam satışların 735-750 bin adetlerde gerçekleşebileceğini belirterek, "Ama bu hangi markanın ne kadar ürün bulup pazara...
Toyota Türkiye - 25.09.2020
Toyota, Türkiye'nin ikinci büyük ihracatçısı oldu
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, 2019 yılında gerçekleştirdiği 4,4 milyar dolarlık ihracatla, ihracatçı firmalar arasındaki ikincilik konumunu korudu.
Toyota Türkiye - 15.09.2020
Son dakika haberi! Toyota ve Yandex'in kazaları önlemeye yönelik projesi devam ediyor
Son dakika haberi... Toyota'nın, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de trafik kazalarını önleme konusunda Yandex Navigasyon iş birliği ile başlattığı ancak pandemi nedeniyle ara verilen kazaları önlemeye yönelik projesi kaldığı yerden devam ediyor.
Toyota Türkiye - 07.09.2020
Toyota, Türkiye Rallisi öncesi podyum başarısıyla liderliğini devam ettiriyor
TOYOTA GAZOO Racing Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) takımı, 2020 sezonunun yeniden başlamasıyla birlikte şampiyonaya hızlı başladı.
Toyota Türkiye - 04.09.2020
Son Dakika | Toyota Stevie'den altın ve gümüş ödül kazandı
Son dakika habere göre Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ, insan kaynakları alanında dünyanın en prestijli ödülü olarak gösterilen 2020 Stevie Ödülleri'nde altın ve gümüş ödül kazandı.
Toyota Türkiye - 30.08.2020
Otomotiv sektörü temsilcilerinden ÖTV açıklaması
"Motor hacmi ve matrah fiyatına göre vergi alınması, demode bir uygulama" Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt da, ÖTV düzenlemesiyle ilgili, "2018 yılından beri güncellenmeyen ÖTV matrahlarının nihayet güncellenmiş olmasını olumlu olarak değerlendiriyorum.
Toyota Türkiye - 30.08.2020
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış CEO'su Bozkurt: "ÖTV matrahlarının güncellenmiş olması olumlu"
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, "2018 yılından beri güncellenmeyen ÖTV matrahlarının nihayet güncellenmiş olmasını olumlu olarak değerlendiriyorum.
Toyota Türkiye - 08.08.2020
Toyota Türkiye'den "Sakarya fabrikasında yangın" açıklaması
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, Sakarya'nın Arifiye ilçesinde bulunan üretim tesislerinde çıkan yangının, kısa sürede söndürüldüğünü bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Toyota Türkiye Haberleri | Toyota Türkiye Haber - Haberler - Toyota Türkiye haberleri, son dakika toyota türkiye haber ve gelişmeleri burada. Toyota Türkiye'den Ahbap Derneği'ne afet bölgelerinde kullanılmak üzere bağış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:06:05. #1.15#

title