Tınaztepe Haberleri

Tınaztepe haber, Tınaztepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tınaztepe - 18.08.2021
İzmir'de otobüsün motor bölümündeki patlama paniğe yol açtı
Olay, saat 14.40 sıralarında Konak ilçesi Eşrefpaşa Caddesi üzerinde meydana geldi. Anafartalar Polis Merkezi Amirliği'nin karşısında bulunan durağa yanaşan İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğüne ait 35 AVS 891 plakalı Tınaztepe-Lozan Meydanı hattında çalışan otobüs, yolcu indirip aldıktan sonra duraktan hareket etti.
Tınaztepe - 10.06.2021
AK Parti'li Hamza Dağ: "Buca Sağlık Kompleksi bir yıl içinde vatandaşlara hizmet için hazır olacak"
Özellikle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde sağlık sektörüne yapılan yatırımların ne kadar yerinde olduğunun anlaşıldığına işaret eden Dağ, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Buca Sağlık Kompleksi bir yıl içinde vatandaşlara hizmet için hazır olacak. Bucalı vatandaşlarımız, sağlık alanında modern bir binaya kavuşacak, sağlık hizmetine daha hızlı erişecek. Kompleks, yaklaşık 6 bin 250 metrekare arsa alanında, 5 bin 400 metrekare kapalı alanda yükseliyor. Tınaztepe Mahallesi'nde yapılacak Buca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 19 bin 600 metrekarelik kapalı alana sahip olacak.
Tınaztepe - 09.03.2021
İzmir'de Dünya Kadınlar Günü ve Tıp Bayramı için ortak resim sergisi açıldı
Tınaztepe Galen Hastanesi'nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve 14 Mart Tıp Bayramı için sanatseverlerin beğenisine sunulan sergide, Prof.
Tınaztepe - 07.03.2021
İzmir'de Dünya Kadınlar Günü ve Tıp Bayramı için ortak resim sergisi
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve 14 Mart Tıp Bayramı için düzenlenen Tınaztepe Galen Hastanesi'ndeki sergi, 14 Mart Pazar gününe kadar gezilebilecek.
Tınaztepe - 07.02.2021
Siirt Valisi Hacıbektaşoğlu'ndan vatandaşlara ziyaret
Hacıbektaşoğlu, İnönü, Dumlupınar, Tınaztepe ve Alan mahallelerinde vatandaşları evlerinde ziyaret etti, sorunları dinledi.
Tınaztepe - 05.02.2021
Melikgazi'ye yapılacak 6 aile sağlığı merkezinin çalışmaları sürüyor
Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Bahçelievler, Tınaztepe, Sakarya, Yeşilyurt, Esentepe ve Germir mahallelerine yeni sağlık tesisleri yapılacağını hatırlattı.
title