The Crown Haberleri

The Crown haber, The Crown son dakika haberleri ve gelişmeleri.

The Crown - 21.10.2021
BBC uzmanlara sordu: 21. yüzyılın en iyi 100 TV dizisi
BBC Culture, 43 ülkeden 206 TV uzmanının katılımıyla 21'inci yüzyılın en iyi TV dizilerinin oylandığı bir anket gerçekleştirdi.
The Crown - 20.09.2021
73. Emmy Ödülleri sahiplerini buldu
Ödül töreninde "En İyi Drama Dizisi" ödülüne "The Crown" layık görülürken dizideki performanslarıyla Olivia Colman "En İyi Kadın Oyuncu", Josh O'Connor, "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü aldı.
The Crown - 01.03.2021
Dünyanın en prestijli Altın Küre Ödülleri sahiplerini buldu
Dünyanın en prestijli ödüllerinden Altın Küre Ödülleri koronavirüs (Kovid-19) gölgesinde dün gece 78'inci kez gerçekleşti.
The Crown - 08.05.2020
GÖRÜŞ – Orta Doğu'da kesişmeyen doğrular: BAE-Türkiye rekabeti
Muhammed bin Zayid'in doğduğu yıllarda Emirlik halkları bugünün aksine oldukça fakir ve eğitimsizdi. Yedi ailenin birleşmesinden oluşan Emirlikler o zamanlar İngiliz himayesindeydi ve BAE henüz kurulmamıştı. Petrolün bulunmasıyla birlikte, 50 yıl gibi çok kısa sürede, BAE bölgenin en zengin ülkelerinden biri haline geldi. 1960-70'li yıllarda Körfez ülkelerinin çoğunun öğretmenleri, Cemal Abdünnasır'ın kendilerine karşı tutumu nedeniyle bölgeye gelen Müslüman Kardeşler taraftarlarından oluşmaktaydı. Muhammed bin Zayid de dini eğitimini Müslüman Kardeşler üyesi Mısırlı İzzeddin İbrahim'den aldı. Henüz 14 yaşındayken babası onu güçlenmesi ve kendi başına ayakta kalmaya alışması için alelade bir pasaport ve sahte bir isimle tek başına Fas'a gönderdi. Burada garson olarak çalışan genç Muhammed, babasının bu eğitim pratiğini kendi oğluna da tatbik etmiş ve şayet elinden gelse tüm BAE vatandaşlarına böyle bir eğitim uygulaması yapmak arzusunda olduğunu belirtmişti. Muhammed bin Zayid, Kraliçe II. Elizabeth'in hayatını konu eden The Crown dizisinin de çekim yerlerinden biri olan ve Prens Charles gibi pek çok kraliyet ailesi üyesinin eğitim aldığı, İskoçya Moray'de 1934'ten bu yana eğitim veren Gordonstoun yatılı okulunda eğitim aldı.
The Crown - 14.04.2020
Chernobyl dizisi için kostüm diken şirketten Covid-19'la mücadele eden sağlık çalışanlarına destek
Madrid'de yaşayan Javier Toledo da kostüm tecrübesini sağlık çalışanlarının hizmetine sunanlardan. Toledo'nun şirketi The Crown, The Young Pope ve Vikings gibi yapımlar için tasarladığı kostümlerle tanınıyor.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
The Crown Haberleri | The Crown Haber - Haberler - The Crown haberleri, son dakika the crown haber ve gelişmeleri burada. The Game Awards 2021 İçin Adaylar Belli Oldu – İşte Tüm Adaylıklar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 16:28:38. #1.15#

title