Terör Bizi Korkutmuyor Oğlum Türkiye'de

Terör Bizi Korkutmuyor Oğlum Türkiye'de

Terör Bizi Korkutmuyor Oğlum Türkiye'de
Hürriyet - Haberler | Güncel

Yemeğe, Nürnberg Başkonsolosu Yavuz Kül, Federal milletvekili SPD'li Carsten Trager, Bavyera milletvekili Arif Taşdelen, Fürth Büyükşehir Belediye Başkanı Thomas Jung, Din Hizmetleri Ataşesi Mümin Şener, Nürnberg Belediyesi Meclis Üyesi Aynur Kır, Fürth Belediye Meclis Üyesi Ayhan Yeşil ile çok sayıda Alman siyasetçi ve vatandaş katıldı.

Yemeğe, Nürnberg Başkonsolosu Yavuz Kül, Federal milletvekili SPD'li Carsten Trager, Bavyera milletvekili Arif Taşdelen, Fürth Büyükşehir Belediye Başkanı Thomas Jung, Din Hizmetleri Ataşesi Mümin Şener, Nürnberg Belediyesi Meclis Üyesi Aynur Kır, Fürth Belediye Meclis Üyesi Ayhan Yeşil ile çok sayıda Alman siyasetçi ve vatandaş katıldı. Program, İstanbul'da yaşanan terör saldırısında hayatlarını kaybedenler anısına saygı duruşu ile başladı.

EN BÜYÜK CEVAP

Yemekte konuşan Belediye Başkanı Thomas Jung, Türkiye'deki terörden korkmadığını söyledi: "Oğlum Bodrum'da, biz de ekim ayında heyet halinde kardeş kent Marmaris'in davetlisi olarak Türkiye'ye gideceğiz. Başkan Jung'un bu sözleri salonda büyük alkış aldı.

Nürnberg Başkonsolosu Yavuz Kül de birlik ve beraberliğin, terörizme verilmiş en büyük yanıt olduğunu söyledi. Kül, hayatlarını kaybedenlere de rahmet diledi.

Kaynak: Hürriyet

Manşet Haberler

title