Terim: Milli Takım'a Kazandırmak İstediğim İlk Oyuncu Tolgay Arslan

Kosova maçı öncesinde basın toplantısında konuşan Fatih Terim, Milli Takım'a kazandırmak istediği ilk oyuncunun Beşiktaş'ın yıldızı Tolgay Arslan olduğunu söyledi.

Terim: Milli Takım'a Kazandırmak İstediğim İlk Oyuncu Tolgay Arslan

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Tolgay Arslan, Sinan Gümüş ve Kerem Demirbay hakkında ilk kez konuştu.

1 NUMARA TOLGAY

Tolgay Arslan'ı Milli Takım'da görmeyi çok istediğini ifade eden Terim, "Almanya ve diğer ülkelere olan ilgimiz alakamız ortada. Bazı oyuncuları kazanmak için de çok uğraşıyoruz. Bunların başında da Tolgay Arslan var. A Milli olmadı hiç, çok da beğendiğimiz bir oyuncu. Milli Takım'da kendisini görmeyi çok istiyorum. Tolgay ve ailesi de görüştük. Alman Milli Takımı eğer birine göz kırpıyorsa bu çok önemli bir durumdur. Ümit ederim ki Tolgay bizime oynama fırsatı bulur. İsteğim bu yönde" şeklinde konuştu.

"UZUN ZAMANDIR TAKİPTEYİZ"

Sinan Gümüş ve Kerem Demirbay hakkında da konuşan Terim, "Kerem ile de ilgili çalışmalarımız var ancak bir an evvel tercihini yapmalı, haklarını kaybetmemeli. Bir de tabii Sinan Gümüş var, daha önceden temasa geçtik bekliyoruz. Kerem'i çok uzun zamandır takip ediyoruz. Sinan için de iki sene evvel gereken girişimleri yaptık. Burada hukuki girişimleri yaptık, bekliyoruz." dedi.