Televizyonunu satışa çıkaran vatandaştan ilginç ilan: Bebek bezi ve maması ile takas olur - Haberler
Haberi Paylaş

Televizyonunu satışa çıkaran vatandaştan ilginç ilan: Bebek bezi ve maması ile takas olur

Haberler.com - Haberler | Güncel

Sosyal medyada televizyonunu satışa çıkaran bir vatandaş, açıklama kısmına "İhtiyaçtan satılık 82 ekran televizyon. Sorunu yok. İnternetli değil. 500 TL. Not: Bebek maması, bebek bezi ile takas olunur" notunu düştü.

Daha önce birçok kez şahit olduğumuz ilginç satış ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Sosyal medyada televizyonunu satışa çıkaran bir vatandaşın açıklama kısmına düştüğü not dikkat çekti.

"BEBEK MAMASI İLE TAKAS OLUNUR"

Televizyonunu ihtiyaçtan dolayı sattığını ifade eden vatandaş, ilanın açıklama kısmına "İhtiyaçtan satılık 82 ekran televizyon. Sorunu yok. İnternetli değil. 500 TL. Not: Bebek maması, bebek bezi ile takas olunur" notunu düştü.

İşte dikkat çeken o ilan;

Televizyonunu satışa çıkaran vatandaştan ilginç ilan: Bebek bezi ve maması ile takas olur

Bu gönderi kısa sürede sosyal medyada çok sayıda yorum ve paylaşım aldı.

Televizyonunu satışa çıkaran vatandaştan ilginç ilan: Bebek bezi ve maması ile takas olur
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (15)
Kadir Gökçe:Ak Parti Genel Başkan Danışmanı Yasin Aktay: Rızkın Allah’tan olduğuna inanırım. Zannetmeyin öyle bugün ‘açız maçız’ diyen insanların hiçbirisi aç değil. Zaten aç olan ‘açım’ diye bağırmaz. Açım diyenler genellikle bu işin sömürüsünü yapan insanlardır.
:YARDIM ETMEK İSTEYENLER ELBETTE EL UZATILMALI YARDIM EDİLMELİ AMA BU VE BUNUN GİBİ ÇARESİZ İNSANLAR İÇİN TEK ÇÖZÜM HABER SİTESİNDE MEYDANA GELDİĞİNDE DEĞİL KÖKTEN ÇÖZÜM ARANMALI. TÜRKİYEDE TÜRK RAHAT YAŞAYAMIYOR. HERŞEY ÇOK PAHALI ASGARİ ÜCRET HİÇ BİRŞEYE YETEMİYOR KALDI Kİ ASGARİ ÜCRET İLE GEÇİNEN EVİ KİRA ÇOCUĞU OLAN AİLELER YAŞADIĞINA ŞÜKREDİYOR. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
Çınar Tunç:Yazık. O kadar durumun yoksa niye çocuk yapıyosun. O çocuğun suçu ne sefalet içinde büyüyecek. Hiç mi vicdanın yok be.
500