Toy Story 4 Filminin Yeni Resmi Fragmanı Yayınlandı - Haberler
Haberi Paylaş

  Toy Story 4 Filminin Yeni Resmi Fragmanı Yayınlandı

  WebTekno - Teknoloji
  Toy Story 4 Filminin Yeni Resmi Fragmanı Yayınlandı

  Oyuncak Hikayesi 4 filmi, serinin takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Serinin son filmine ait 3. fragman da yayınlandı.

  Disney'in sevilen serilerinden olan Toy Story'nin (Oyuncak Hikayesi) yeni filmi için bekleyiş devam ediyor. Disney/ Pixar, daha önceki fragmanlardan daha uzun olan 3. fragmanı yayınladı.

  Toy Story 3'ün yayınlanmasından bu yana dokuz yıl geçtiğini düşünürsek bu filmin, serideki son film olmasını beklemek şaşırtıcı olmaz.

  Yeni filmde oyuncaklar Bonnie adlı küçük bir kızın oyuncakları olmuşlar. Tim Allen ve Tom Hanks seslendirme rollerine geri dönerken onlara Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Tony Hale ve Keanu Reeves gibi isimler eşlik ediyor.

  Yeni filmde ekip, Bonnie'nin yaptığı Forky adlı oyuncağın peşinden bir maceraya atılacak ve Woody, dünyanın bir oyuncak için ne kadar büyük olabileceğini görecek.

  Filmin yönetmenliğini Josh Cooley, yapımcılığını Jonas Rivera ve Mark Nielsen ikilisi üstlenecek. Toy Stroy 4'ün çıkış tarihi ise 21 Haziran 2019.

  WebTekno / Teknoloji

  Toy Story, Pixar, Teknoloji, Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title