Haberler

  Threads Yeni Güncelleme ile Kullanıcılarına Ekstra Özellikler Sunuyor

  Güncelleme:

  Threads, yeni güncelleme ile kullanıcıların beğendiği gönderileri görme ve yüksek kalitede medya paylaşma özelliklerini ekledi. Ancak uygulama, kullanıcı kaybı yaşamaya devam ediyor.

  X (eski ismiyle Twitter), yeni güncellemeleriyle kullanıcılarını kaybetmeye başladı. Tam da bu fırsattan istifade eden Threads kısa süre önce hayatımıza girdi. Ancak şöhreti kısa sürdü. Lansmandan bu yana kullanıcı sayısının yüzde 80 azaldığını duyurduktan günler sonra Threads, yeni güncelleme ile uygulamaya ekstra özellikler ekledi.

  Threads, yeni güncelleme ile stalkerları sevindirdi!

  Threads kullanıcıları artık uygulamayı güncellediklerinde diğer kişilerin beğendiği gönderileri görebilecekler. Bu özellik, geçtiğimiz hafta sonu herkes için kullanıma sunuldu. Ayrıca Meta, artık Threads'te daha yüksek kalitede fotoğraf ve videoları yüklemeye olanak sağlıyor. Daha yüksek çözünürlüklü görüntüler yüklemek için sunulan bu seçeneği, kullanıcının hesap bölümünde bulunan Medya Kalitesi sekmesi altında bulabilirsiniz.

  Meta,Threads'e yeni özellikler getirdi</p><p>

  Meta tarafından yapılan açıklamada şunlar söylendi:

  "Threads'e takip ettiğiniz kişileri takip ettiğiniz tarihe göre sıralama yeteneği ve tüm beğendiğiniz içeriği tek bir yerde görebileceğiniz bir yol gibi yeni işlevselliği eklemeye devam ediyoruz."

  Çok beklenen özellik çıktı: Threads'i kurtarabilir mi?

  Threads, ilk beş gün içinde 100 milyon kullanıcının kaydolduğunu bildirdi. Ancak lansmandan bu yana kullanıcılarının yüzde 80'ini kaybetti. Similarweb'in bir raporu, 1 Ağustos itibarıyla günlük etkin kullanıcı sayısının 49 milyondan sadece 9.6 milyon kullanıcıya düştüğünü belirtti.

  Son olarak Mark Zuckerberg, 28 Temmuz'da yapılan bir şirket içi toplantıda kaybı kabul etti. Threads güncellemeleri, kullanıcıların uygulamaya olan ilgisini kaybettiği bir dönemde geliyor. Böylece X kullanıcılarının yaşadıkları hayal kırıklıklarını bir fırsata dönüştürüp yarışta öne geçmeyi planlıyor.

  Zuckerberg, cumartesi günü bir Threads gönderisinde uygulamaya gelecek yeni özelliklere işaret etti. Bunların arasında uygulamanın web sürümü de yer alıyor. Bu şekilde Threads kaybedilen kullanıcılarını geri kazanmayı hedefliyor. Sonuç olarak bu güncellemeler Threads için umut olacak mı ilerleyen günlerde göreceğiz.

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Threads Teknoloji Haberler

  Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

  Soylu: Türkler zorlukla ve olağanüstü şartlarla büyür, bizim şifremiz ve kodumuz budur

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

  Bakmadan Geçme

  21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
  10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

  10 yıldır kayıp olan şahsın cesedi depremin yıktığı evin temelinde bulundu

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title