Haberler

  Steam'de en çok indirilen oyunlar belli oldu

  Güncelleme:

  SteamDB'nin paylaştığı verilere göre, geçen haftanın en popüler oyunları arasında Valve'ın el konsolu Steam Deck ve Counter-Strike 2 ön plana çıktı.

  Bir oyunu deneyimlemeden önce dikkat edilen unsulardan birisi de oyuncu kitlesi, kısacası popülaritesidir diyebiliriz. Bu kapsamda hangi oyunun popüler olduğunu öğrenmek için SteamDB gibi veri platformlarına ihtiyaç duyabiliyoruz. Peki an itibariyle oyun pazarının en çok indirilen yapımları hangileri? İşte Steam en popüler oyunlar!

  Steam en çok indirilen oyunlar belli oldu

  Steam hakkında paylaştığı verilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini yeniledi. Geçen haftanın en popüler oyunlarına baktığımızda zirvede önemli bir değişiklik olduğunu görüyoruz. Zira bir süredir zirvede bulunan PUBG: Battlegrounds, koltuğunu Valve'ın el konsolu Steam Deck'e kaptırdı ve beşinci sıraya geriledi. Burada şirketin el konsolunun oyunlarla birlikte sıralamaya sokulma nedeniyle ilgili herhangi bir bilgi söz konusu değil.

  Listenin ikinci sırasında Counter-Strike 2 karşımıza çıkarken, üçüncü sırada ise Call of Duty yer aldı. Dördüncü sırada Lethal Company ve son olarak altıncı sırada Baldur's Gate 3 bulunuyor. Listenin devamında ise MahjongSoul, Lost Ark ve Remnant II ve NARAKA: BLADEPOINT gibi yapımlar karşımıza çıkıyor.

  Steam'de popüler oyunların fiyatları nasıl değişti? İşte liste…

  Steam geçtiğimiz haftanın en çok indirilen (14 – 21 Kasım arasındaki satışları ele alıyor) oyunlar listesi:

  Steam Deck

  Counter-Strike: Global Offensive

  Call of Duty

  Lethal Company

  PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG: Battlegrounds)

  Baldur's Gate 3

  MahjongSoul

  Lost Ark

  Remnant II

  NARAKA: BLADEPOINT

  Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Listede görmeyi beklediğiniz bir oyun var mıydı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz

  Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

  Counter-Strike 2 Steam Deck valve Steam Teknoloji Haberler

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title